Xbox 360 oyunları Ps3te Oynanırmı ?

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mudur tarafından oluşturulan Xbox 360 oyunları Ps3te Oynanırmı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 888 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Xbox 360 oyunları Ps3te Oynanırmı ?
Konbuyu başlatan mudur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan izmir94

mudur

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 10, 2015
10
0
0
Evet arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var bazı sebeplerden dolayı ps3 e dönmek zorundaydım ve döndüm fakat forza horizonu çok sevdiğim için oynamak istiyorum ve makinam kırık ps3 te forza horizonu oynayabilirmiyim ? Lütfen yardımcı olun yardım ederseniz çok sevinirim yani bi emilasyon falan varmı ?

ndrcnr

PS3 Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,310
2,007
0
İzmir/Buca
Evet arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var bazı sebeplerden dolayı ps3 e dönmek zorundaydım ve döndüm fakat forza horizonu çok sevdiğim için oynamak istiyorum ve makinam kırık ps3 te forza horizonu oynayabilirmiyim ? Lütfen yardımcı olun yardım ederseniz çok sevinirim yani bi emilasyon falan varmı ?
PS3'te Nes, Snes, Retro, PS1 ve PS2 emülatörü var fakat herhangi bir Xbox türevini çalıştırdığını duymadım hiç.

PC'de vardır Xbox emülatörü varsa, oradan oynayabilirsin.

mudur

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 10, 2015
10
0
0
Peki güzel kardesim forzaya benzeyen ps3 dede olan bir oyun önerebilirmisin modifiyeli falan gran turismo hariç bildiğin varmı

izmir94

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2015
12
2
0
Dirt 3 ve GRID Autosport oyunlarına bir göz atın beğenirsiniz belki.