Xbox Emulator

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Microsoft Emulation kategorisinde altair tarafından oluşturulan Xbox Emulator başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,905 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Microsoft Emulation
Konu Başlığı Xbox Emulator
Konbuyu başlatan altair
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yari

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
783
35
0
39
Xbox Emulator

Dosya virüs taramasından geçmiştir ve kendi uploadımdır ve çalışıyor tarafımca denenmiştir iyi eğlenceler arkadaşlar

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

[video=youtube;T-JP64J_ioU]http://www.youtube.com/watch?v=T-JP64J_ioU[/video]
[video=youtube;z4b0hS2RLUA]https://www.youtube.com/watch?v=z4b0hS2RLUA[/video]

Dosya rar şifresi:altair

Link

Buda oyun linki

Son düzenleme:

bluder

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2008
160
2
18
ben ps2 oyunlarını ve wii oyunlarını emulatorde sorunsuz oynuyorum ama xbox emulatorunde oyun daha hıc calıstıramadım cbx uzantısıydı sanırım ama oyunlar ıso çalıstıramamıstım birde performansı nasıl sorunsuz mu?

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
783
35
0
39
Evet performans bakımından bende full hızda oynatıyor Xbox konsolundakiyle aynı oynuyorum ama bu senin pc nin özellikleriylede alakalı eski pc lerde aynı performansı alamassın kasar sistemin iyiyse benimgibi sorunsuz oynatırsın bluder dostum:eagerness:

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
783
35
0
39
Bunda sadece Xbox oyunları çalışıyor xbox360 ın oyunları çalışmaz xbox360 ın emulator programını paylaşmıştım ama virüs var dedi diye bi üye çöp kutusuna gitti açtığım konu ama şimdi virüssüz bitane daha paylaşacağım çalıştırdığım oyunla beraber eklicem siteye indirip kurup oynarsın dostum:eagerness:

Son düzenleme:

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
817
118
0
XBOX 1 ISO sitesi bul şimdi hehe. Dur bakalım deneyim birkaç oyun umarım çalışır. PC sağlam ama belli olmaz iş yazılımda biter.

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,194
269
83
Bunda sadece Xbox oyunları çalışıyor xbox360 ın oyunları çalışmaz xbox360 ın emulator programını paylaşmıştım ama virüs var dedi diye bi üye çöp kutusuna gitti açtığım konu ama şimdi virüssüz bitane daha paylaşacağım çalıştırdığım oyunla beraber eklicem siteye indirip kurup oynarsın dostum:eagerness:
Çalışan XBOX360 ve PS3 emulatörü şimdiye kadar hiç görmedim dostum :D XBOX360 için emulator varsa elinde paylaşırsan sevinirim

bluder

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2008
160
2
18
xbox için cbx diye bi dosya istiyordu sımd ıdırek ısıyomu gosteriyoruz sorunsuz çalısıyor videoda bile kasıyor?
Pscx2 emulatorunu ben full speed hd oynuyorum bunuda oynarım her halukarda ama bıraz daha aydınlat bizi paylaş elındeki xbox 360 emulator dosyasını resımlerı vıdeoları aplikeyşınları = )))

omris

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2009
182
5
18
Çalışan XBOX360 ve PS3 emulatörü şimdiye kadar hiç görmedim dostum :D XBOX360 için emulator varsa elinde paylaşırsan sevinirim
var hemde sağlam ama daha betada küçük yapımları açıyor ama hızlı gelişiyor cidden

link