Switch Öğretici XCI Oyunlarını NSP Formatına Çevirme Rehberi

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Öğreticiler kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan XCI Oyunlarını NSP Formatına Çevirme Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,767 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 19 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Öğreticiler
Konu Başlığı XCI Oyunlarını NSP Formatına Çevirme Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hangut

Emrah1925

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2011
95
60
18
İzmir
son sürüm tinfoilde hafıza kartını sokmeden usbden oyun yukleme var mı? Biraz baktım ama göremedim. Bu sebeple eskisinden devam ediyorum.
Yok kardeşim bildiğim kadarıyla. onun için switch'e goldleaf kuracaksın, pc'den goldtree programını açıp direk hafıza kartını sökmeden pc üzerinden yükleyebiliyorsun (;

Aşağıdaki konudan goldleaf'a ulaşabilirsin (;

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

brusewayne

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 3, 2019
24
1
3

Merhaba sevgili Switch Kullanıcıları

Bu rehberimizde SX için hazırlanmış XCI switch kopya oyunlarını CFW üzerinde kullanılan NSP oyun formatına nasıl dönüştüreceğimizi anlatacağım

Artık oyunların NSP olarak çıkmasını beklemenize gerek yok,kendi oyununuzu kendiniz çevirin sınırsız oyun keyfini yaşayın

Normalde keys dosyasını sizin oluşturmanız gerekiyor fakat ben bunu size kolaylık olarak veriyorum buda bizim forum sitemizin farkı olsun diyerekten anlatıma geçiyorum

Aşağıdaki bağlantıdan gerekli dosyamızı indirelim ve klasöre çıkartalım, şifre
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

DOWNLOAD

ALTERNATİF
[Gizli içerik]

Elinizde olan veya çevirmek istediğiniz XCI formatlı oyun dosyasını indirmiş olduğunuz xci to nsp klasörü içerisine atınız,sonrasında xci oyun dosyasını sürükle bırak yöntemi ile MCTUNA NSP.exe dosyası üzerine bırakınız ve bekleyiniz,çevirme işlemi bitince program otomatikman kapanacaktır

Dönüştürülen NSP oyunumuz aynı klasörde görünecektir, dönüşen oyun dosyası adı titlekey formatında olacaktır (örnek: 010006a0042f0000.nsp) siz bu oyun adını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz

Sonrasında oyununuzu Tinfoil ile yükleme yapabilirsiniz

teşekkürler