Xeon Bilgisayar İçin Xbox Emulator

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Microsoft Emulation kategorisinde Sinaxramax tarafından oluşturulan Xeon Bilgisayar İçin Xbox Emulator başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,121 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Microsoft Emulation
Konu Başlığı Xeon Bilgisayar İçin Xbox Emulator
Konbuyu başlatan Sinaxramax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan barboydu1

Sinaxramax

Spoony Experiment
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2009
845
0
0
29
arkadaşlar şimdi size benim için ne kadar yeni olsada:D bilgisayarlarımız için XBOX emulatoru.
Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
(983 kb şaka değil:D)

şifre: Silversinan

resimler ve oyunlar en yakın zamanda gelicek merak etmeyin(özellikle benim favorim HALO :D)

edit:tavsiye edilen gereksinimler:

Windows XP
Latest DirectX
Pentium 4 2.0Ghz
1024mb RAM
Recommended Video Cards: GeForce FX or Radeon 9200 Pro or higher

eğer çalışmazsa lütfen yazın bir emulatorum daha var xbox için onuda upload ederim...

elgado

Kayıtlı Üye
ADMİN
Moderatör
FORUMSAHİBİ
Kayıt Üyemiz
May 11, 2008
556
2
18
Siteye Git
Netteki xbox emulatörleri satabil çalışmıyor arkadaşlar yinede teşekkürler

Sinaxramax

Spoony Experiment
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2009
845
0
0
29
yok bundan sonra size emulator falan:D:D:Dtabi daha xbox 360 emusu var:D onuda benden başkası koyarsa
darılırım:D

Scavus

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2008
1,505
43
48
37
Siteye Git
yok bundan sonra size emulator falan:D:D:Dtabi daha xbox 360 emusu var:D onuda benden başkası koyarsa
darılırım:D
koy koy güzel olur ama deneyerek koyarsan çok daha iyi olur yani emulatör bulmaktan kolay ne var önemli olan açıklama tanıtım ve destek:give_heart:

resimler ve oyunlar en yakın zamanda gelicek merak etmeyin demişsin

o yüzden şimdilik konuyu bekleme konumunda tutuyoruz:give_heart:

bluder

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2008
160
2
18
XBOX emulatoru nette çok var ama ben bi türlü oyun açamadım nedense xbls dosyası felan hatırlıyorum open diyince bu dosyadan istiyordu iso yu gösteriyodum kabul etmıyordu. En son ninja gaiden black i entegre etmıslerdı ama onuda çalıstıramadım :)

Sinaxramax

Spoony Experiment
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2009
845
0
0
29
şu an emulatör bilgisayarımda yok yakında indirip denerim:wi:

muhammed_199

Erişim Engelli
May 4, 2009
26
0
0
29
arkadaşlar zaten halo oynamak istiyorsanız halo 1 ve 2 in pc versiyonları var nette bulabilirsiniz.hatta ben şimdi halo ya giriyorum hadi kolay gele