XGEN UPDATER Pandora Direkt 5.50 GEN-B2 Full Yükle

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan XGEN UPDATER Pandora Direkt 5.50 GEN-B2 Full Yükle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,700 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı XGEN UPDATER Pandora Direkt 5.50 GEN-B2 Full Yükle
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan actioncan2

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,031
29,433
113
39
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

XGEN UPDATER ile direkt olarak 5.50 GEN-B2 Full custom firmwareyi Fat ve Slim ( kırılabilir ) psp'lerinize yükleyebilirsiniz,dosyalar tarafımca hazır hale getirilmiştir

Kullanım
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkan PSP TM ve 550.EBOOT dosyalarını magic ms'nizin ana dizinine atın ve pandora pilinizi takın karşınıza menü gelecektir,oradan işleminizi yapın

:download:

MrChame

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 27, 2008
12
0
1
39
Ellerine SAğlık MCTUNA KArdeş Yanlız sistemim yok Hata Alıyorum

MrChame

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 27, 2008
12
0
1
39
Aynen Öğle Yapıyorum
Hata : 550.PBP not found at root

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,418
1,562
113
34
Siteye Git
ilk indirip bir kaç psp ye pandora uyguladıktan sonra 550.PBP not found at root hatasını bende aldım hemde farklı iki makinada denememe rağmen ...​

Magnificus

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 17, 2009
8
0
0
selamlar,

hangi programı kullanarak magic ms yapabilirim? bi kaç tane farklı method denedim fakat pandora pili taktığım zaman psp otomatik olarak açılıyor ve siyah ekranda bekliyor sadece. şimdiden teşekkürler. :a026(1):

Sessiz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 30, 2008
1,965
25
0
Cote D'Ivoire
forumda bulunan farklı ms yapma yöntemlerini deneyebilirsin mesela Rain'n ipl injection konusunu takip edebilirsin