PS4 Türkçe YAMA Yama Port Eden Arkadaşların Dikkatine

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Yama Port Eden Arkadaşların Dikkatine başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 961 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Yama Port Eden Arkadaşların Dikkatine
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yhanova

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,299
26,335
113
Herkese merhaba, yama bölümünün sorumlusu olarak bu konuyu açma gereği duydum.

Port işi ile uğraşan arkadaşlardan mevcut paylaşılan yamaya benzer başka bir konu açmamalarını rica ediyorum.

Ha, gold edition, dlc olur, açabilirsiniz ama normal oyun yama konusu varsa lütfen aynı konudan açmayınız. CUSA sürümü farklı olsa dahi.

Örnek; Ana oyun RE 7 PS4 Türkçe yama konusu var, re 7 gold edition çıkardı bir arkadaşımız. Paylaştık.

Far cry 5 yamasını çıkardım, onun da gold edition sürümünü çıkartabilirsiniz mesela.

Mafia 3 ana oyun, v1.04 ve v1.09 çıktı.

AC valhalla çıktı, sonra başka sürümünü (dlc'li) zartzurt456 @zartzurt456 arkadaşımız yaptı.

Bu şekilde yama hazırlayabilirsiniz.

Fix yapan olursa da yamayı paylaşan arkadaşa ulaşıp fix'i ona atıp emeği geçen bölümüne de adlarını yazdırabilirler.

Lütfen buna dikkat edelim. Yama yapan arkadaşlarımız, yama hazırlamadan önce a-z yama konularına bakıp hangi yamaların paylaşıldığını görebilirler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bölümün düzeni bizim için önemlidir. Lütfen yanlış anlamayın 🙏

Son düzenleme:

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
1,983
2,226
113
Herkese merhaba, yama bölümünün sorumlusu olarak bu konuyu açma gereği duydum.

Port işi ile uğraşan arkadaşlardan mevcut paylaşılan yamaya benzer başka bir konu açmamalarını rica ediyorum.

Ha, gold edition, dlc olur, açabilirsiniz ama normal oyun yama konusu varsa lütfen aynı konudan açmayınız. CUSA sürümü farklı olsa dahi.

Örnek; Ana oyun RE 7 PS4 Türkçe yama konusu var, re 7 gold edition çıkardı bir arkadaşımız. Paylaştık.

Far cry 5 yamasını çıkardım, onun da gold edition sürümünü çıkartabilirsiniz mesela.

Mafia 3 ana oyun, v1.04 ve v1.09 çıktı.

AC valhalla çıktı, sonra başka sürümünü (dlc'li) zartzurt456 @zartzurt456 arkadaşımız yaptı.

Bu şekilde yama hazırlayabilirsiniz.

Fix yapan olursa da yamayı paylaşan arkadaşa ulaşıp fix'i ona atıp emeği geçen bölümüne de adlarını yazdırabilirler.

Lütfen buna dikkat edelim. Yama yapan arkadaşlarımız, yama hazırlamadan önce a-z yama konularına bakıp hangi yamaların paylaşıldığını görebilirler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bölümün düzeni bizim için önemlidir. Lütfen yanlış anlamayın 🙏
Siir gibi yazmışsın Ağa :)
Biz indiriciler olarak sizleri çok seviyoruz :)