PS4 Yardım YARDIM!!! ps4 DEPOLAMA ALANI EKSİK

MCPSP REKLAM ALANI

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde yazı TURA tarafından oluşturulan YARDIM!!! ps4 DEPOLAMA ALANI EKSİK başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 174 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı YARDIM!!! ps4 DEPOLAMA ALANI EKSİK
Konbuyu başlatan yazı TURA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yazı TURA

yazı TURA

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2021
54
3
8
MERHABALAR ARKADAŞLAR;
PS4 500 GB 6.72 + Hen kırık cihazım var
güvenli mod da 'VERİ TABANI DÜZENLE' yaptıktan sonra cihaz da kayıtlı tüm oyunlarım silindi.
yeni oyunlar yükledim ancak:
cihazın tüm kapasitesi 405 GB görünüyor
yeni yüklediğim oyunların boyutu 100 GB
boş kalan kısım ise 45 GB

kısacası; 500 GB cihazın 150 GB kullanabiliyorum, yaklaşık 300 GB depolama alanım yok oldu
ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden TEŞEKKÜRLER..

keremec

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 7, 2020
68
340
53
Güvenli moddan veritabanı düzenle yaparsan fake pkg oyunların listeden kaybolur ama silinmez. Aslında oyunlar hala konsolda yüklü ama gözükmüyorlar. Daha önce veritabanı yedeği almadıysan bunun için tek çaren ftp açıp, pc den ps4 database rebuild scripti çalıştırmak. Bunu da pek tavsiye etmiyorum çünkü zamanında düzgün çalışmamıştı bende. Oyunlar gözüküyordu ama çalışmıyordu. 30gb oyun 350gb falan gözüküyordu, aynı dlc 50 kere yüklenmiş gibi gözüküyordu vs. En temizi gerekli yedeklerinizi alıp konsolu sıfırlayın.

lostgem

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 18, 2010
141
26
28
bu videodakini yaparsan oyunlar geri gelir ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi oyun boyutlarını büyük gösteriyor ve oyunları yeniden kurman gerek(silmek için bile).

yazı TURA

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2021
54
3
8
Güvenli moddan veritabanı düzenle yaparsan fake pkg oyunların listeden kaybolur ama silinmez. Aslında oyunlar hala konsolda yüklü ama gözükmüyorlar. Daha önce veritabanı yedeği almadıysan bunun için tek çaren ftp açıp, pc den ps4 database rebuild scripti çalıştırmak. Bunu da pek tavsiye etmiyorum çünkü zamanında düzgün çalışmamıştı bende. Oyunlar gözüküyordu ama çalışmıyordu. 30gb oyun 350gb falan gözüküyordu, aynı dlc 50 kere yüklenmiş gibi gözüküyordu vs. En temizi gerekli yedeklerinizi alıp konsolu sıfırlayın.
çok TEŞEKKÜR ETTİM..
dediğiniz gibi SIFIRLAMAK en iyisi ..
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

bu videodakini yaparsan oyunlar geri gelir ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi oyun boyutlarını büyük gösteriyor ve oyunları yeniden kurman gerek(silmek için bile).
çok teşekkür ettim..
yeni bir sayfa açmak en iyisi..:)

Son düzenleme: