Yeni PSP Alanlar Veya Acemiler İçin Pluginsler Ve Recovery Menu Hakkında Bilgi

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Plugins kategorisinde fabolist tarafından oluşturulan Yeni PSP Alanlar Veya Acemiler İçin Pluginsler Ve Recovery Menu Hakkında Bilgi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,366 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Plugins
Konu Başlığı Yeni PSP Alanlar Veya Acemiler İçin Pluginsler Ve Recovery Menu Hakkında Bilgi
Konbuyu başlatan fabolist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan capkinnim

fabolist

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 22, 2011
22
0
0
29
Bu Konuyu Açmamın Sebebi Yeniler Recovery Menu Nedir ? Bunu Nereye Atıcam ? Dıyor...

Recovery Menuyu Acmak Icın PSP Tamamen Kapalıyken Açma Tuşunu Yukarı Getırdıgı An "R" ye Basmalı Recovery Menu Şu:

Sakına Bu Demeyın Bu VSH Menu:

Peki Pluginleri Nereye Atıcam? Diyorsanız Buraya dayviewer.prx vsh.txt game.txt ve pops.txt birde unutmadan programın hakkında olan dosyaları direk bu Aşağıdaki İşaretli Yere Atcaksınız:

Birde Başka Plugin Yükldiyseniz VSH bu txt niz var demektir o zaman hemen VSH.txt ye girip indirdiginiz vsh.txt sine girin ıcındekını kopalayın ve psp nızdeki VSH.txt ye yapıştırın

Birde Oyunu Açıp Oynadıgmız Yer Var Biliorsunuz Şurası:

Oraya Girip Açtığımız Pluginler Var Onun İçin Şöyle Yapıcağız:

G:\PSP\GAME Buraya Atıcaksınız İçinde EBOOT.PBP adlı DOSYA olmalıdır. Olmazsa Onun Yeri G:\PSP\GAME değildir :)

Son Olarak:
Recovery Menuden Plugins E Girip Sepluginse attığınız dosyayı Çalışır Hale Getirin Yazıyor Birisi Sizde İndirip Bulamadınız Neyı Enabled Etcegınızı yani atıyorum dayviewer.prx var o Disabled ise Ona X İle Tıklayıp Enabled Yapmalısnız Yoksa Calısmaz.

Not:İstediginiz Program Olsun Seplugins Adlı Klasore Kayıtlı Ise O Recovery Menu'den Enabled Olmalıdır. Ama Konu Açan Kişi Disabled Kalsın Yazmışsa Disabled Kalcaktır..

İngilizcesi Pek İyi Olmayanlar İçin Sözlük :)
Disabled:Etkin Değil , Kullanım Dışı
Enabled:Etkin , Kullanılabilir

Dipnot:İlk Konum Hatalarım Varsa Affedin :)
Yerin Dibi Not: VSH menuyu psp ana menudeyken SELECT e basarak acılıor :)
Yeırn 7 Kat Dıbı Not: Yaşasın Petrol Buldum :)

adalar42

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 20, 2011
74
5
0
Bu Konuyu Açmamın Sebebi Yeniler Recovery Menu Nedir ? Bunu Nereye Atıcam ? Dıyor...

Recovery Menuyu Acmak Icın PSP Tamamen Kapalıyken Açma Tuşunu Yukarı Getırdıgı An "R" ye Basmalı Recovery Menu Şu:

Sakına Bu Demeyın Bu VSH Menu:

Peki Pluginleri Nereye Atıcam? Diyorsanız Buraya dayviewer.prx vsh.txt game.txt ve pops.txt birde unutmadan programın hakkında olan dosyaları direk bu Aşağıdaki İşaretli Yere Atcaksınız:

Birde Başka Plugin Yükldiyseniz VSH bu txt niz var demektir o zaman hemen VSH.txt ye girip indirdiginiz vsh.txt sine girin ıcındekını kopalayın ve psp nızdeki VSH.txt ye yapıştırın

Birde Oyunu Açıp Oynadıgmız Yer Var Biliorsunuz Şurası:

Oraya Girip Açtığımız Pluginler Var Onun İçin Şöyle Yapıcağız:

G:\PSP\GAME Buraya Atıcaksınız İçinde EBOOT.PBP adlı DOSYA olmalıdır. Olmazsa Onun Yeri G:\PSP\GAME değildir :)

Son Olarak:
Recovery Menuden Plugins E Girip Sepluginse attığınız dosyayı Çalışır Hale Getirin Yazıyor Birisi Sizde İndirip Bulamadınız Neyı Enabled Etcegınızı yani atıyorum dayviewer.prx var o Disabled ise Ona X İle Tıklayıp Enabled Yapmalısnız Yoksa Calısmaz.

Not:İstediginiz Program Olsun Seplugins Adlı Klasore Kayıtlı Ise O Recovery Menu'den Enabled Olmalıdır. Ama Konu Açan Kişi Disabled Kalsın Yazmışsa Disabled Kalcaktır..

İngilizcesi Pek İyi Olmayanlar İçin Sözlük :)
Disabled:Etkin Değil , Kullanım Dışı
Enabled:Etkin , Kullanılabilir

Dipnot:İlk Konum Hatalarım Varsa Affedin :)
Yerin Dibi Not: VSH menuyu psp ana menudeyken SELECT e basarak acılıor :)
"Yerin 7 Kat Dıbı Not: Yaşasın Petrol Buldum :)"
Tırnaklı Yere Bayıldım :D :D :D :kng:

capkinnim

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2008
32
0
6
benm psp game kısmında there are no games content can be downloaded or purchased from
yazısı çıkıyor eskiden oyunlar yüklüydü şimdi kurcaladım oyunları tekrar yükledim falan açmıyor yardım