Yeniler İçin Videolu 6.35, 6.39, 6.60 Pro B-9

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - PSP 300x V3 Hack kategorisinde akks tarafından oluşturulan Yeniler İçin Videolu 6.35, 6.39, 6.60 Pro B-9 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,046 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - PSP 300x V3 Hack
Konu Başlığı Yeniler İçin Videolu 6.35, 6.39, 6.60 Pro B-9
Konbuyu başlatan akks
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan awdr

akks

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 20, 2011
52
2
8
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Orjinal Versiyonları (OFW) buradan indirebilirsiniz :

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

OFW dosyalarını PSP/GAME/UPDATE adlı klasöre atınız. Yoksa oluşturunuz.

Rardan çıkanları PSP/GAME klasörüne atınız

Video kendi yapımımdır. Teşekkürler. İyi Kullanımlar.

Rar Şifresi : akks

akks

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 20, 2011
52
2
8
Forumdan yararlanıyorsak, foruma faydamız olmalı. :)

alpkaan2

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 30, 2010
24
1
0
34
Çok Teşekkür Ediyorum Psp Kırılır Yazıpta Kırmayı Beceremeyenlere Göre Bi Video :D
NOT: Ben Psp Kırıyorum Ha Beceremiyorum Sanmayın :D

Kenijey

Forumun Gitaristi
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2010
187
3
18
29
İstanbul
Arkadaşım bana kullandığın o türkçe temayı upload edebilir misin ?? Yani yazarken internet içinde türkçe karakterleri yazabiliyorsun dimi ş ğ ı gibi

akks

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 20, 2011
52
2
8
Temam türkçe değil maalesef :( Sen galiba "Mac Adress" ten bahsediyorsun. Onu "VERSION SPOOFER" dan yaptım.

Kenijey

Forumun Gitaristi
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2010
187
3
18
29
İstanbul
Temam türkçe değil maalesef :( Sen galiba "Mac Adress" ten bahsediyorsun. Onu "VERSION SPOOFER" dan yaptım.
Hayır onu demiyorum tarih saat filan güzel de ama benim tek amacım yazı kısmında türkçe karakter kullanabilmek 2 senedir bunun için uğraşıyorum diyebilirim ya :D

gol6

Erişim Engelli
May 28, 2009
82
0
0
29
malesef pspde türkçe karakter kullanamazsınız üzgünüm

0_cbk_0

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 20, 2009
21
0
0
23
Online sorunsuz oynanabilen hangisi var PSP 3004 için ?