MCTUNA PSP 6.60 Orjinal Versionlara ve Kırılmayan Bütün PSP Modelleri İçin Emulatör Oyunları 5564 Adet Oyun 50 TL

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PLAY STATİON PORTABLE - PSP ALIŞ VERİŞ kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan 6.60 Orjinal Versionlara ve Kırılmayan Bütün PSP Modelleri İçin Emulatör Oyunları 5564 Adet Oyun 50 TL başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 47,039 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PLAY STATİON PORTABLE - PSP ALIŞ VERİŞ
Konu Başlığı 6.60 Orjinal Versionlara ve Kırılmayan Bütün PSP Modelleri İçin Emulatör Oyunları 5564 Adet Oyun 50 TL
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ferhanANK

demon01

Erişim Engelli
Ağu 31, 2009
73
2
0
Dostum Emülatör Oyunları 2 PSP Arasında "Lan Game" veya "System Link"teki Gibi Oynanıyor Mu?

ShadowsLoRd

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 6, 2010
12
0
0
Tuna abi :) PsP 3004 v6.20'lerde çalışırsa alıcağımda ama sorularım olcak :)

Ödemeyi nasıl yapcam ?

Bu set gibi PsX oyunlarıda var mı ?

mefespsp

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 26, 2010
5
1
0
Çalışır sinan :)
Merhaba,
Ben oğluma geçen yıl karne hediyesi PSP V6.20 almıştım. Kırılmaz orijinal oyun almak zorundasın dediler. Dolaşırken bu sayfaya geldim. Bu işlerden hiç anlamadığım için emin olmak için soruyorum, bu seti alıp orijinal cd kısmına takıp istediğim oyunu sorunsuzca oynayabilecekmiyiz? orijinal oyuna para vermekten yakında biteceğim valla.
selamlar

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,765
42,147
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Merhaba,
Ben oğluma geçen yıl karne hediyesi PSP V6.20 almıştım. Kırılmaz orijinal oyun almak zorundasın dediler. Dolaşırken bu sayfaya geldim. Bu işlerden hiç anlamadığım için emin olmak için soruyorum, bu seti alıp orijinal cd kısmına takıp istediğim oyunu sorunsuzca oynayabilecekmiyiz? orijinal oyuna para vermekten yakında biteceğim valla.
selamlar
Merhaba

Bu set hazır cd değildir daha doğrusu aldığınız psp cd'leri gibi değildir

PSP'nin hafıza kartına atıp oyunları çalıştırıyorsunuz sipariş verirseniz paket içerisinde nasıl kullanacağınızı anlatan bir rehber mevcudtur okuyarak kolayca yapabilirsiniz

K-PEX

Erişim Engelli
Eki 26, 2010
20
0
0
34
Merhaba,
selamlar
bu oyunlar, sizin oğlunuza aldığınız umd sizin tabirinizle cd nin ki,gibi kalıteli deyil,oğlunuz beyenirmi bilmem.
yani bu oyunlar en azından 10 yıllık tır.
ama oğlunuz biraz daha sabrederse, 6.20 ler için kırılma umudu var.

veyselacv40

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2010
1
0
0
40
Benim go var ve bu seti almak istiyorum nasıl alacagım ??

Bump: ORJİNAL VERSİYON KIRILMAMIS MAKİNE VE VER 6.31 OLUR MU ??