Aldıgım PSP yi Sadece 1 Gün kullanabildim Brick Oldu.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde ersnkurt tarafından oluşturulan Aldıgım PSP yi Sadece 1 Gün kullanabildim Brick Oldu. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,997 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Aldıgım PSP yi Sadece 1 Gün kullanabildim Brick Oldu.
Konbuyu başlatan ersnkurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sertan_1843

ersnkurt

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 29, 2011
4
0
0
27
Arkadaşlar 2008 senesinde 500 liraya almıştım o zamanın gözdesiydi psp ler. Nasıl brick oldu hatırlamıyorum ama galiba bişey yüklerken fişini çekmiştim oyle olmuştu galiba. Sadece 1 gün kullanmıştım 2 kere oyun oynamıştım dahada hiç kullanamadım. Belki bir çözüm yolu bulunmuştur diye bu konuyu açıyorum inşallah bir yardım eden çıkar. PSP Recovery mode falan girmiyor yeşil ışık yanıyor açınca öyle ekran gelmiyor. Nasıl düzelteceğim bunu? Reismli-Videolu bi anlatım lütfen detaylı bir şekilde olsun resimli-videolu değilse bile. Çok teşekkürler şimdiden.

ulas97

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 16, 2009
381
0
16
29
Tam bilmiyorum fakat yükleme yapıyorken fişi çektim dediğin yükleme muht. update'ti. Update esnasından fiş çekilirse ve update esnasında psp kapanırsa brick oluyor diye biliyorum. (Pilin takılı olmaması veya şarjı olmaması gerek kapanabilmesi için)

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,115
113
MotherBoard
Dostum pandora yapman gerekli.Pandora Battery ve memory stick hazırlamalısın.Elinde pandora yapılabilen 2.bir psp varsa kolay bir şekilde yapabilirsin.Olmadı 10-20 TL karşılığında bu işi yapanlar var.

ersnkurt

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 29, 2011
4
0
0
27
Elinde pandora setin varsa yapabilirsin yoksa 2. bir psp de hazırlaman gerekli. ( 2.psp pandora yapılabilen model olucak )
pandora setini alabileceğim bir link vs verebilirmisiniz? veya psp yi yaptırabileceğim bir yer biliyorsanız telefon numarası falan..

sertan_1843

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 16, 2009
245
2
0
dostum pandorayı falan boşver sen en yakındaki bir psp ciye götür yaptırırsın orada nerede oturuyorsun?