Alıntı PSP ve PSX Oyunları Bölümü Kaldırılmıştır.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Uploadları kategorisinde chuck_schuldiner tarafından oluşturulan Alıntı PSP ve PSX Oyunları Bölümü Kaldırılmıştır. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,164 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Uploadları
Konu Başlığı Alıntı PSP ve PSX Oyunları Bölümü Kaldırılmıştır.
Konbuyu başlatan chuck_schuldiner
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KiRa

chuck_schuldiner

Symbolic
Forum Admini
Nis 5, 2008
2,653
43
48
41
Eskişehir
Siteye Git

Sitemizde uzun zamandır olmaması gereken bir bölümdü özellikle yeni üyeler veya eski üyeler olsun "Çok emek harcadım Teşekkür Edin vs vs" diyerek Türk Uploader'lerin emeklerini izinsiz Koyanları görüyordum... Alıntı yazarak olmaz o iş..Uploader'ların haberi olmuyor..Ve Bölümün Kapatılmasına rağmen MCPSP UPLOADLARI kısmına Alıntı Oyun yayınlayan üye yönetimi kandırdıkları için ve uploadler'ların Haklarını ihlal ettikleri için siteden süresiz banlanacaklardır...Çünkü kendim hırsızlığı hiç sevmem hele ki emek hırsızlığı olursa hepten sevmem...O yüzden Ben bu durumu sevgili dostum Tuna'ya bildirdim..ve Bölüm Kaldırıldı...Bundan Sonra Sitemizde yabancı bir uploader'de olsa her türlü ISO-CSO-PSX oyunu yayınlamak yasaktır...

NOT:Yayınladığınız oyunlarda mutlaka ya kendi nickiniz yada
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
şifresi olmalıdır..

Hepinize Şimdiden iyi Forumlar...
Saygılarımla chuck_schuldiner

KiRa

Kinect Gören Masum Köylü
Kayıt Üyemiz
Şub 16, 2009
662
1
0
Denizli
haklı bir karar almışsınız dostum.
gerçi nisanda ki türk telekom politikası aktif olarak devreye girerse hepimiz suyu çekeriz :) korsana saval diye bizim gibi de-aktif olanlarıda yakan dubaililerin ... (3 nokta) :)