PS4 Türkçe YAMA Ben 10 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Ben 10 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,436 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 79 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Ben 10 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Talha.7105

falmalik

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 23, 2018
217
12
18

Sevgili mcpsp üyeleri, 2017 yılında çıkan Ben 10 PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren BLOGKAAN (KAAN AKYILDIZ) arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de arşiv dosyasının içine ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ

BLOGKAAN (KAAN AKYILDIZ)

PC TEST
A.LATİF YALÇINKAYA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik]

eline sağlık

aatekin

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 14, 2023
11
0
1

Sevgili mcpsp üyeleri, 2017 yılında çıkan Ben 10 PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayım. Öncelikle oyunu çeviren BLOGKAAN (KAAN AKYILDIZ) arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de arşiv dosyasının içine ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler @ispark :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ

BLOGKAAN (KAAN AKYILDIZ)

PC TEST
A.LATİF YALÇINKAYA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik][Gizli içerik]

teşekkürler