PS2 Cd siz ps2 ye freemcboot yüklenirmi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Hileleri ve Hile Programları kategorisinde kevlar07 tarafından oluşturulan Cd siz ps2 ye freemcboot yüklenirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,478 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Hileleri ve Hile Programları
Konu Başlığı Cd siz ps2 ye freemcboot yüklenirmi
Konbuyu başlatan kevlar07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan T-Bone

kevlar07

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 9, 2021
3
1
3
arkadaşlar merhaba bende ps2 schp-79004 modeli var ben buna freemcboot yüklemek istiyorum cd siz olurmu bu işlem memory kartım var flaş belleğim de var yardımcı olursanız sevinirim .

adestim

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2010
308
76
28
41
Hazır freemcboot yüklü bir hafıza alırsan makinanda kullanabilirsin sistemi.Ama elindeki çipsiz makinada sistemi kendin kuramazssın.

EnesNURAL53

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 13, 2020
3
0
1
Hazır freemcboot yüklü bir hafıza alırsan makinanda kullanabilirsin sistemi.Ama elindeki çipsiz makinada sistemi kendin kuramazssın.
Bende çipli bir ps2 var ve cd okumuyo yakınlarda hazır fmcb li hafıza kartı satan yerde yok ben yükleyemez miyim abi

T-Bone

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 1, 2021
43
9
8
Bende çipli bir ps2 var ve cd okumuyo yakınlarda hazır fmcb li hafıza kartı satan yerde yok ben yükleyemez miyim abi

Sarı sayfalara bak Get ile al ben öyle almıştım.
En kötü Google dan ara yurtdışından al.Tr de elden satın alabileceğin bir yere denk gelmen imkansıza yakın.