PS4 Türkçe YAMA Control PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Control PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,934 kez görüntülenmiş, 493 yorum ve 305 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Control PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crm_uar

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,319
26,857
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Control PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren AURA ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. PC yamaları, PS4 oyununda da sorunsuz bir şekilde çalıştı. Sadece TOM EVIN'ın ve SWUFORCE'nin araçlarını kullanıp dosyaları paketledim o kadar :) kendilerine de buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Bu arada @bayraktutan arkadaşımızın da bu yamanın çıkmasında bir payı var diyebilirim. Teşekkürler bayraktutan:) PC yamalarını deniyoruz, eğer herhangi bir sorun varsa, veya satır sayısı farklıysa, düzenleme yapıyoruz, ama bu yamada herhangi bir düzeltme yapmadık. Yamanın çıkmasında emeği olan herkese tekrardan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini arşiv dosyasının içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

İyi niyetli, arkadan iş çevirmeyen, egosu olmayan, ben demeyip biz diyen insanlara kapımız sonuna kadar açıktır. Bunu kimse unutmasın lütfen. :)

NOT
Türkçe yamanın patch dosyası, 6.72 sürümüne göre düzenlenmiştir.

Konuyu açan ndrcnr @ndrcnr ve oyunu upload eden dorukhan @dorukhan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
indirdiyseniz, yamayı üzerine sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
AURA ÇEVİRİ EKİBİ

SİTE LİNKİ
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

TOOL
TOM EVIN
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
AURA ÇEVİRİ EKİBİ

TEST
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,468
5,310
113
süper sin kardeşim cok teşekkür ederim eline sağlık

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,319
26,857
113
Teşekkürler. 5.05 için de olur umarım.
Fix var mı 5.05 için dorukhan @dorukhan :)

6.72 sürümüne göre düzenledim ben. Fix yoksa, zor maalesef.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

of çok iyi önce jedi şimdi bu . cusa kodu nedir..
Paylaşılacak :) ama oyun bölümünden de indirebilirsiniz oyunu.

merkintr

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
May 15, 2009
224
174
43
116
Fix var mı 5.05 için dorukhan @dorukhan :)

6.72 sürümüne göre düzenledim ben. Fix yoksa, zor maalesef.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Paylaşılacak :) ama oyun bölümünden de indirebilirsiniz oyunu.
oyun hazır ya :)