Cross Extended v1.0

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Plugins kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Cross Extended v1.0 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,999 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Plugins
Konu Başlığı Cross Extended v1.0
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dahifurkan

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,310
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Plugins ile neredeyse psp'nin bütün bilgilerini görebilirsiniz bunun yanısı sıra oyunlarda ve menüde resim çekebilirsiniz

Kurulum
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın ms anadizine atın eğer daha önceden ms anadizinde seplugins klasörü vardı ise içindeki dosyaları daha önceden var olan seplugins klasörüne atın vsh ve game txt dosyalarının içeriğini değiştirmeyi unutmayın

:R: + Nota tuşu ile resim çekiliyor
:L: + Volume+ Tuşu ile psp bilgilerine ulaşılıyor
:home: Tuşu ile bilgi menüsünden çıkılıyor

:download:

Dosya Şifresi:

turac

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 22, 2008
1
0
0
32
vsh ve game txt dosyalarının içeriğini nasıl değiştirebilirim tuna şimdi bi seplugins klasörüm varda

mertrem

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 18, 2008
1
0
0
36
ii geceler yeni bir psp kullanıcısıyım. bir plugins yaptım ve bunu da yapmak istiyorum nasıl yapacam anlatmışsınız ama tam anlamadım biraz daha açık anlatabilirmisiniz ?

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
ii geceler yeni bir psp kullanıcısıyım. bir plugins yaptım ve bunu da yapmak istiyorum nasıl yapacam anlatmışsınız ama tam anlamadım biraz daha açık anlatabilirmisiniz ?
linkten indirdiklerini pspnin ana dizinine atıcaksın eğer başka plugin kuruluysa ki öle demişsin senin pspnde bulunan plugins klasöründeki vsh ve game .txt dosyalarına indirdiğin aynı isimli txt dosyalarındaki yazıları kopyala yapıştır yap alt alta olucak şekilde umarım anlatabilmişimdir