PS4 Türkçe YAMA Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,199 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 33 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nomadcolossus

phreaker

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
11
2
3
Teşekkürler, sanırım uyumlu versiyon linki de dosyanın içerisinde.

Ben de forumdan şunu indirmiştim:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

zutcema

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2020
1
0
1
t
Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili mcpsp üyeleri, Dear Esther: Landmark Edition PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Oyunun çevirisi KUSURSUZAKINCI, TANSHAYDAR ve SPECTER tarafından yapılmıştır. Emeklerinden dolayı kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de arşiv dosyasının içine ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Patch kousunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark. :)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki varsın hako:)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
KUSURSUZAKINCI
TANSHAYDAR
SPECTER

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
e

casif

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2011
135
9
18
Dear Esther: Landmark Edition PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili mcpsp üyeleri, Dear Esther: Landmark Edition PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Oyunun çevirisi KUSURSUZAKINCI, TANSHAYDAR ve SPECTER tarafından yapılmıştır. Emeklerinden dolayı kendilerine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de arşiv dosyasının içine ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Patch kousunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark. :)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki varsın hako:)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
KUSURSUZAKINCI
TANSHAYDAR
SPECTER

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
tesekkurler