Final Fantasy VII Crisis Core USA-JPN FULL ISO 1.59 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Iso Oyun kategorisinde hako tarafından oluşturulan Final Fantasy VII Crisis Core USA-JPN FULL ISO 1.59 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,408 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Iso Oyun
Konu Başlığı Final Fantasy VII Crisis Core USA-JPN FULL ISO 1.59 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan onurca1

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,931
10,824
113
Final Fantasy VII Crisis Core USA FULL ISO 1.59 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 299 MB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 69.3 MB]

..................... veya ....................

[Rar : 967 MB]

..................... veya ....................

[Rar : 967 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6 - 6.35 PRO
Dil/Language : English
Çıkış adı/Release name : Crisis_Core_Final_Fantasy_VII_USA_READNFO PSP-Googlecus

Crisis Core Final Fantasy VII JPN FULL ISO 1.66 GB

[Rar : 1.09 GB]

Diğer adı/Also Known As : Final Fantasy VII Crisis Core
Uploaded by : hako_jr
Ripped : yok/untouched
Tested : 5.00 M33-6 - 6.35 PRO
Dil/Language : Japanese
Çıkış adı/Release name : Crisis_Core_Final_Fantasy_VII_Limited_Edition_JPN_ PSP-Googlecus

Son düzenleme:

fartfart

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 13, 2010
4
0
0
29
Hako, think you can upload these to ifile or mediafire? Megaupload has that stupid download limit, even for registered free members.

Hako, bu iFile veya mediafire yükleyebilir mi? Megaupload kayıtlı ücretsiz üye bile, o aptal indirme sınırı vardır.

mortall

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2011
1
0
0
34
oyunu indirdim açtım 20 sn sonra psp kapandı yardım plsss
(psp version 6.20TN-B)

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,931
10,824
113
Hayır şimdi 6.35 ile denedim çalışıyor.. 6.35 HEN ile çalışıyorsa sende de çalışması gerekir..
Sendeki iso loader eski version olabilir..

Senin PSP/GAME klasörünün içindeki isoloader adlı klasörü sil...

Bunu indir aç :

İçinden çıkan "Prometheus_Iso_loader" adlı klasörü olduğu gibi aynı yere kopyala ve tekrar dene...

Brook

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 20, 2010
10
0
0
Resmen beni büyüleyen bir oyun. Henüz bitirmemiş olmama rağmen tekrar oynamak için sabırsızlanıyorum. Bu kadar güzel bir oyunun, senaryo bazında, devam oyunu hangisi merak ediyorum. Final Fantasy VII: Advent Children filmi hoşuma gittiği için bu oyunu indirmiştim, bu oyundan büyülendiğim için Cloud'la oynayacağım oyunun hangisi olduğunu öğrenmek istiyorum. Final fantasy'nin çok oyunu var. Çoğu da ateri oyununa benziyor. Bu oyun hangisiyle devam ediyor?

burak388

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
3
0
0
oyunda takıldım lütfen yardım edin biyere geldim kapını önündeki adam çekilmio yardım