Harici HDD'de bulunan oyunlar hata veriyor. Sıkıntı daha da büyüdü.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde mhmt_tpz tarafından oluşturulan Harici HDD'de bulunan oyunlar hata veriyor. Sıkıntı daha da büyüdü. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Harici HDD'de bulunan oyunlar hata veriyor. Sıkıntı daha da büyüdü.
Konbuyu başlatan mhmt_tpz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mhmt_tpz

mhmt_tpz

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 17, 2019
115
15
18
Arkadaşlar PS4'te oyun oynayıp çıktım sonra başka oyun açmak istedim ve genişletilmiş depolamada ki yüklü oyunlar uygulamada başlatılamıyor, veriler bozuk hatası vermeye başladı. Oyun bilgisine bakıyorum 74 kb yazıyor. Harici harddisk içi boş gibi duruyor 50 kb dolu gibi gösteriyor ama oyunlar ps4 te yüklü resimler var HDD içine giriyorum oyun isimleri var hepsinde 74 kb yer kaplıyor gösteriyor. Oyun kilitleri yok ama hata alıyorum. Daha sonra PC'ye bağladım ve "Disk Yönetimi" alanında harddisk "RAW" olarak görünüyor ve Windows okuyamıyorum biçimlendirme soruyor. Bir çok video izledim ve yöntem denedim olmuyor ve artık PS4'te okuyamadığı için biçimlendirme soruyor. İçinde bir sürü oyun var ve kurtaramıyorum. Yakın zamanda 3.5 inç - 4 TB kadar harddisk alıp modül ile PS4'e bağlayıp tek disk olarak kullanmak daha mantıklı geliyor bana.

- Asıl sorum giden oyunların save dosyaları var ve oyunlar hangi bölge kodunda bilmiyorum. Save dosyası üzerinden bölge kodu bulabilir miyim ?
- Yeni HDD takınca ana hafızada ki oyunarın ve save dosyalarının yedeğini alacağım ama 2. bir genişletilmiş depolama alanında bulunan başka oyunlar var onları yeni kurulum yapınca USB'den bağlarsam direk kurulu olarak ana hafızaya çekebilir miyim ?
- Bir sürü oyun vardı boşa gitti daha basit öneriniz varsa ona da bakarım. 50 60 kadar oyun gitti onları bir daha indirmek kurmak çok uzun iş.