iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak çıktı..

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Version - Hack kategorisinde MeOMaN tarafından oluşturulan iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak çıktı.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,357 kez görüntülenmiş, 90 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Version - Hack
Konu Başlığı iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak çıktı..
Konbuyu başlatan MeOMaN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan brk_

Hakanturkey

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 10, 2008
27
0
0
Arkadaşlar Bende Amerikadan Alınmış Baseband:04.10.01 İphone4 Var Bunu Yüklediyimizde Aktivasyon Yapıyormu Bide Gavey Çalışıyormu.

kingboy007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
73
0
0
32
Dfu moda almişsınız sanırım proğram ahat vemis dfu modda kalmışsınız

Home + power tuşuna basılı tutun sonra power yaparak cihazi baştan alin

Buyuk ihtimalle jailbreka olmamıtır tekrar yapmanız gerekecek.
Herseyi denedim ama malesef bisey olmuyo ve hata beyaz ekran cikiyo simdi. ::help::

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0
Beyaz akran derken ?

Home + power basılı tutun cihaz kapasın

Daha sonra home basılı tutun kabloyu takın

Bekleyin recovery moda geçecektir cihaz burda restore deneyin.

kingboy007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
73
0
0
32
Beyaz akran derken ?

Home + power basılı tutun cihaz kapasın

Daha sonra home basılı tutun kabloyu takın

Bekleyin recovery moda geçecektir cihaz burda restore deneyin.
Tum ekran beyaz oluyo ve iphone recovery loop olmus.
Malesef denedim olmuyor ama iphone logic board soktum bir saat kadar bekliyecem belki ozaman olur internete buldum cozumu 28error problemi cozmek icin yaptiktan sonra sizede suylerim olup ve olmadini.

BUMP: Arkadaslar yaptim ekran duzeldi ama simdi hep 9 error yaziyo ne yapmam lazim? ::help::

sertan_1843

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 16, 2009
245
2
0
Malesef denedim olmuyor ama iphone logic board soktum bir saat kadar bekliyecem belki ozaman olur internete buldum cozumu 28error problemi cozmek icin yaptiktan sonra sizede suylerim olup ve olmadini.

BUMP: Arkadaslar yaptim ekran duzeldi ama simdi hep 9 error yaziyo ne yapmam lazim? ::help::
iTunes ile ilgili bütün programları kaldırınca düzeliyormuş bir dene istersen hatta şu videoda yazıyor:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0
Arkadaşlar Bende Amerikadan Alınmış Baseband:04.10.01 İphone4 Var Bunu Yüklediyimizde Aktivasyon Yapıyormu Bide Gavey Çalışıyormu.
Malesef activication ekranını jailbrak ile geçsenizde hattınız çalışmayacaktır

Tabi sim dediginiz gibi abd sim kilitli ise

Yene geney'i beklemeniz gerekmekte.

MeOMaN

Moderator
Moderatör
Nis 12, 2008
687
3
0

USB slotunu degistir

iTunes ve bileşenlerinii kaldır reset at sonra yeniden kur

Olmassa başka pc de dene.

kingboy007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
73
0
0
32
Cok tesekurler ama hata redsnow'da yani 3GS kulananlar snowbreeze kullansin cok tavsiye ederim onda problemsiz unthedered jailbreak yapabilirsiniz.
Ve sertan ekranin beyaz oldunda ya NAND chip bozuldu yada sadece iphonenun logic board sokup 1 saat kadar bekledikten sonra geri dakip restore yapip beyaz ekran problemi cöze bilirsin.

LINK snowbreeze indirmek icin:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

bluder

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2008
160
2
18
Ben yeni iphone kullanicisiyim. Telefonum 3gs 4.1 versiyon ve jb li bunu en son jbye yukseltmelimiyim? Telefon sim free mi bilmiyorum elimde kalmasindan korkuyorum

kingboy007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
73
0
0
32
Bluder problemsiz 5.0.1 yapabilirsin.

Ilk cfw 5.0.1 yukle sonra JB yap sonrada ultrasnow yuklediten sonra her sim karti kullanabilirsin.