Jailbreakli Makinamda Oyunlari Yedekledim SSD aldim Ona Yukleyebilirmiyim Tekrardan?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde OqDaYy tarafından oluşturulan Jailbreakli Makinamda Oyunlari Yedekledim SSD aldim Ona Yukleyebilirmiyim Tekrardan? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 311 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Jailbreakli Makinamda Oyunlari Yedekledim SSD aldim Ona Yukleyebilirmiyim Tekrardan?
Konbuyu başlatan OqDaYy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yhanova

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
169
63
28
Selam Arkadaslar Ps4 Jailbreakli Cihazimdaki Oyunlari Kaybetmek İstemedigimden Yeni SSD ye Geri Yükleme Yaparken Sistem Hata Verip Kendini Formatliyor . Bunun Sebebi Nedir?

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,033
2,311
113
Hacı cihaza Recovery yüklemen lazım

Hangi versiyonu kullanılanıyorsan onun Recovery sini kurman lazım

Bende ssd ye geçtim ordan tecrübem oldu 😄

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
169
63
28
Hacı cihaza Recovery yüklemen lazım

Hangi versiyonu kullanılanıyorsan onun Recovery sini kurman lazım

Bende ssd ye geçtim ordan tecrübem oldu 😄
Halletim İlk Once Cihazimdaki Oyunlari Farkli Bir Hdd Yedekledim Sonra Yeni SSD Taktim 1.07 Gb 9.00 Full Updateyi hash Degerine bakarak Kurdum Tekrardan Yedekledigim Oyunlarimi SSD surucume Geri Yükle Yaptim Hepsi Yuklendi Kirik cihazim Tertemiz Felaket hizli oldu + Oyundaki Acilis hizi gozle gorur sekilde arti + Oyundaki Dokularin gec yuklenmeside Kalkti
( Wd Blue 500gb Ssd Tavsiye Ederim )

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,033
2,311
113
Halletim İlk Once Cihazimdaki Oyunlari Farkli Bir Hdd Yedekledim Sonra Yeni SSD Taktim 1.07 Gb 9.00 Full Updateyi hash Degerine bakarak Kurdum Tekrardan Yedekledigim Oyunlarimi SSD surucume Geri Yükle Yaptim Hepsi Yuklendi Kirik cihazim Tertemiz Felaket hizli oldu + Oyundaki Acilis hizi gozle gorur sekilde arti + Oyundaki Dokularin gec yuklenmeside Kalkti
( Wd Blue 500gb Ssd Tavsiye Ederim )
Sen hissetmişsin aga ben ssd taktım ama öyle bariZ hissetmedim ne yalan söyleyim 😁