jpegbook Orjinal sürüm psp nizde e-book okumak için

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde noelbaba tarafından oluşturulan jpegbook Orjinal sürüm psp nizde e-book okumak için başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,400 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı jpegbook Orjinal sürüm psp nizde e-book okumak için
Konbuyu başlatan noelbaba
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan noelbaba

noelbaba

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 18, 2010
6
0
0
36
normalde orjinal psp sürümlerde e book okuyamıyoruz bugün aradım taradım bir yolunu buldum linkini verdiğim program ile txt dosyaları jpeg formatında 480x272 boyutuna ayarlıyor böylece jpegbook oluyor.

not: normalde e book lar pdf formatlı olur formatı değiştirmek için format dönüştürücüleri kullanabilirsiniz.Hamster Free PDF Converter gibi buradan pdf yi txt dosyasına çevirin sonra metni kopyalayıp word e aktarın word den farklı kaydet deyip düz metin olarak kayıt edin.

Jpegbook 'a çevirmek için yeni bir klasör açip output folder'e o klasörü gösterin(çıkış klasörü).
open txt ile çevirmek istediğiniz metni seçin open background ile jpegbook 'unuza arkaplan resmi seçebilirsiniz (içinden çıkan resimlerde fena değil).
toplamda 1000küsür resim falan çıkabilir işlem bittikten sonra klasörü psp nizde photos a atıp okumaya başlayabilirsiniz.

Örn:/
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

işlemler karmaşık gibi gözüksede olduçka basit. soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz.

not: link i bulduğum siteden koydum herhangi bir telif hakkı,sorun,problem tarafımca değil linki verilen site tarafına iletilmelidir.

en dip not: alıntı değildir.[sadece link alıntıdır :) ]