King of Fighter 2002 Super [Fat - Slim]

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan King of Fighter 2002 Super [Fat - Slim] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,235 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı King of Fighter 2002 Super [Fat - Slim]
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Thief Prince

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,769
42,223
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By

By

By

By

Roms ve cache dosyası tarafımca hazırlanmıştır

Kurulum
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın PSP/GAME klasörüne atın attığınız klasörün ismini neogeo olarak değiştirin menüden çalıştırın

:download:

Dosya Şifresi:

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
yine güzel bir kof oyunu hepsini set yapmak lazım bunların teşekkurler tunacım

hakan_41

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 10, 2008
23
0
0
42
tuna slm karseim eline saglık...yalnız fat-slim demisin ama slimde calısmıo:(

cok pardon fatta

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,164
113
37
Siteye Git
klasörün adını değiştirmeyi unutmuşum bende diyom niye çalışmıyo bu oyun....

emeğine sağlık tuna abi süper bir oyun....​

teksaslı

Erişim Engelli
Haz 27, 2008
37
0
0
36
İlgin için çok teşekkürler mctuna :) Fat'te çalışıyorsa ben acaba neyi yanlış yaptım :( Klasörün adınıda NeoGeo olarak değiştirdim ama açılmıyor malesef ...

bn denemedim ama fat psp de çalısmaması normaldir daha önce çok denemistim bn büyük boyutlu oyunları çalıştırmıyo fatlar büyük derken 45-50MB üstü oyunlar slim lerde rahat oynanır heralde fat psp ler 15 mb lik oyunlarda bile cache istiyor

bende denedim şimdi version 5.02 GEN-A deletenin dediği gibi slim 2000,+ 3.71m33 diyor ve açılmıyor emu bende mctunanın gecen sene vermis olduğu emu vardı ona attım oyunu ondada çalıştırmıyor dediğim gibi fatlar büyük boyutlu neogeo oyunlarını çalıştırmıyor malesef:em:

Thief Prince

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2008
365
0
0
43
oyun psp fat3.90m 33_3 versıyonda acılmadı fat slım calısır demısınız kernel 1.50 yuklu emu acılıyor yazılar kırmızı oluyor ve neogeo emu acılınca slım yazısı cıkıyor ok dıyosun psp yenıden acılıyor