Mame Emulatör ve 100 Üzerinde Roms

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Mame Emulatör ve 100 Üzerinde Roms başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 25,280 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı Mame Emulatör ve 100 Üzerinde Roms
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sulfet

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,323
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kurulum
Linkten hazır dosyayı indirin rar'dan çıkartın PSP/GAME klasörün atın menüden emulatörü çalıştırın

Emulatörün içerisinde 100'den fazla roms mevcudtur emulatör slim psp 4.01M33-2 versionda tarafımca denenmiştir

:download:

Dosya şifresi:

Son düzenleme:

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
783
74
28
Hemsom bu eski surum emulator mu yoksa yeni versionu cikti mi ?

Raistl1n

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 29, 2008
27
0
0
Şu emülatörün hemen gelişmesi ve tam uyumlu olması gerekiyor,yüzlerce oyunu var bütün oyunların tek bir emülatör altında olması harika olacak,paylaşım için sağ ol umarım en kısa zamanda psp'ye tam uyumlu Mame emülatörü geliyor birde sorum olacak,psp fat için mame emülatörünün çıkma iktimali yok değil mi,peki psp slim için ilerde bütün romslarla uyumlu emülatörün çıkma olasılığı nedir.

Saygılar

lord

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2008
134
0
0
arkadaşlar ben yeni alıcam psp slim en son version ona uygun olurmu sizce birde bütün oyunlar uyarmı mesala hagar falan bir de bende pc mame32 var rom larda o uymaz psp ye

hulk216

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2008
12
0
0
34
arkadaşlar ben yeni alıcam psp slim en son version ona uygun olurmu sizce birde bütün oyunlar uyarmı mesala hagar falan bir de bende pc mame32 var rom larda o uymaz psp ye
oynarsın ama iyi performans alamazsın hagar gibi oyunları capcom system emulatorunde full speed oynayabilirsin

lord

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2008
134
0
0
oynarsın ama iyi performans alamazsın hagar gibi oyunları capcom system emulatorunde full speed oynayabilirsin
nasıl yani ben capcom emülatr indirecem yoksa mame32 den mi normalde evde mame 32 üzerinden oynuyorum evde kurulu olan mame32 psp kura bilirmiyim yoksa psp için özelmi emülatörler :)

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,264
25
48
40
Hagar yani namıdiğer Final Fight oyunu, Mustafalı yani namı diğer Dinosours and Cadillacs, Street Fighter 2 gibi oyunlar CPS1 oyunlarıdır. Bu bölümdeki CPS1 emulatörünü kurup Haggarın kralını oynarsın komşu :) Ben 1 senedir oynuyorum nerdeyse :) Şimdi de TV de oynamaya başladım Fusa sağolsun :)

Şimdilik PSP için emulatör yapımları yavaşladı. Bilgisayarımızdaki gibi bir Mame emulatörünü PSP lerinizde hiç beklemeyin. Hiç bir programcı bunu yapmak için aylarını, yıllarını harcayamaz. MAME denilince basit birşey gibi görünüyor. Fakat o ateri salonlarındaki makinelerin her birisi ayrı bir konsol ve toplamda 500 e yakın konsol var. Bu şu demek oluyor: her bir konsolun emulasyonu için bir bilgisayarcının ter dökmesi ve inanılmaz vakit harcaması. Emulatör yapmak kolay bir olay değil maalesef.

Raistl1n

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 29, 2008
27
0
0
Psp slim ile bile pek verimli olmadı bu emü,şöyle marka oyunlarını oynatmıyorda yoksa inanılmaz oranda oyunu var bu Mame'nin galiba psp'de hiç bir zaman oynayamayacağız gibi duruyor benim umudum yok 1 yıl oldu pek gelişen bir durumda yok.