Mame32fx-mame32plus (0.128)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde MAME kategorisinde koz1 tarafından oluşturulan Mame32fx-mame32plus (0.128) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,367 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı MAME
Konu Başlığı Mame32fx-mame32plus (0.128)
Konbuyu başlatan koz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

koz1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 20, 2008
42
6
8
44
Arkadaşlar ben mamenin başlıktaki son versiyonlarını indirdim. Her ikiside hile(cheat.dat)dosyasını desteklemiyor.Benim kullandığım mame32 plus plus 0.124a.hile desteği var. başlıktaki son versiyonlarında neden yok? Bunların hile dosyası farklımı? sizde varsa linkini verebilirmisiniz.çok acil.:en:

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,331
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Mame emulatöründe cheat sistemi değişti,aşağıdaki dosyayı indir emulatörün kurulu olduğu dizinde cheat klasörünün içerisine zipten çıkan xml dosyalarını at tamamdır,eğer dizinde cheat klasörü yok ise kendin oluşturabilirsin

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

koz1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 20, 2008
42
6
8
44
mc tuna sana ne kadar teşekkür etsem azdır.. bu belgeler işe yaradı. mameuifx32 0.128 versiyona koydum. hatta bu belgelerle street fighter 3 2nd impact giant attack oyununda shin akumayı alabiliyorum. mame32 plus 0.124a versiyonda alınmıyordu. gerçekten süper adamsın. Bir sorum daha var. ben makaron emusuyla sf zero3 upper oynuyorum. bu oyunda shin akumayı çıkarmayı bilen varmı? biliyorsanız lütfen yazın. şimdiden çok teşekkürler. iyiki bu siteye üye olmuşum ya.

cevik80

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 5, 2009
2
0
0
43
ya bende mamefx var ve birçok oyunu görmüyor bios tan falan bahsediyolar yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar