Mega.nz bandwidth limit exceeded sorunu!!!

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde mhmt_tpz tarafından oluşturulan Mega.nz bandwidth limit exceeded sorunu!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,063 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Mega.nz bandwidth limit exceeded sorunu!!!
Konbuyu başlatan mhmt_tpz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dahaka123

mhmt_tpz

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 17, 2019
115
15
18
Arkadaşlar PS4 için oyunları bu formdan indiriyorum ama mega sunucusundaki oyunları indirken bu ban uyarısı çıkıyor ve 5 saat bekletiyor. Program olarak Jdownloader kullanıyorum. Siz bu bana yakalanmadan nasıl indiriyorsunuz ? Kaç gündür uğraşıyorum çözemedim. VPN indirip deniyorum hep kısıtlı sürüm denk geldi. Eskiden jdownloader için yeniden bağlanma betiği yaratıp bunu aşıyorduk ama bu yeni sürümünde yapadım. Bu konu hakkında bana yardım edebilir misiniz ? Nasıl çözeriz bu sorunu ?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,767
42,324
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Arkadaşlar PS4 için oyunları bu formdan indiriyorum ama mega sunucusundaki oyunları indirken bu ban uyarısı çıkıyor ve 5 saat bekletiyor. Program olarak Jdownloader kullanıyorum. Siz bu bana yakalanmadan nasıl indiriyorsunuz ? Kaç gündür uğraşıyorum çözemedim. VPN indirip deniyorum hep kısıtlı sürüm denk geldi. Eskiden jdownloader için yeniden bağlanma betiği yaratıp bunu aşıyorduk ama bu yeni sürümünde yapadım. Bu konu hakkında bana yardım edebilir misiniz ? Nasıl çözeriz bu sorunu ?
Mega Downloader kullanabilirsiniz

mad_080

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 12, 2019
469
315
63
megadownloaderi vpn ile kullanın ben genelde böyle kullandım pek sorun çıkarmadı.

Arrd34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2017
123
13
18
Sorun cikardi ama az cikardi anlamina mi geliyor bu yoksa direkt hic sorun cikartmadi mi?

mad_080

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 12, 2019
469
315
63
az sorun çıkardı vpnyi açın sonra da megayı açıp indirmenin başlamasını bekleyin indirme başlayınca öyle bırakın vpnyi kapatmadan önce megadan indirmeyi duraklatın veya durdurun sonra kapatın eror verip indirmeniz boşa gidebilir.

mamilim90

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 22, 2008
264
6
18
Modemi kapatip aciyordum limit gidiyordu geçen oyle 40 gb indirdim geçen dedigim 1 ay önce hatta kendi download uygulamasını yükledim modemi kapatip kapatip açtım indirdim

mad_080

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 12, 2019
469
315
63
baslarda bende modemi acip kapatiyordum vpn ile daha pratik.