PS4 Türkçe YAMA Metal Gear Solid 1 (Ps1) Türkçe Yama Yayınlandı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde C0MS0LE tarafından oluşturulan Metal Gear Solid 1 (Ps1) Türkçe Yama Yayınlandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 980 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Metal Gear Solid 1 (Ps1) Türkçe Yama Yayınlandı
Konbuyu başlatan C0MS0LE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aragorn61

C0MS0LE

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 18, 2024
3
17
3
Metal Gear Solid Türkçe çeviri projesi.
Merhabalar, uzun süredir üstüne çalıştığım metal Gear Solid Türkçe çeviri çalışmasının büyük bir kısmını tamamladım. Türkiye'deki metal Gear sevenleri ve bu seriye yeni girecekler için kıymetli olduğunu düşünüyorum. Eğer gözünüze çarpan bir hata, eksik yahut tavsiyeleriniz varsa bunu YouTube yorumlarına ve Discord'da sunucumuzda veya Discord özel mesaj atarak iletebilirsiniz.
Öncelikle oyun Amerikan sürüm yani NTSC 60Hz sürü müdür, pal 50Hz sürümünü kullanmadım bilginiz olsun. Oyun dosyalarını CD'ye yazmanız durumunda çipli konsollarınızda (PS1, PS2 gibi) oynayabilir ya da PS1 açabilen emulatörlerde kullanabilirsiniz.(PSP, PS3, PC, mobil, Xbox vs.) Oyun 2 Disc'den oluşuyor CD'ye yazmak için. Cue dosyasını kullanmanız gerekecek. Herhangi bir sorununuz olursa bana iletişim adreslerinden ya da YouTube sayfamdan ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz ve şans verdiğiniz için teşekkürler. Yardımlarını esirgemeyen dostlarıma çok teşekkür ederim. Umarız metal Gear camiasına dahil olmak isteyen insanlara bu çevirinin yardımı dokunur. Bir başka güncellemede görüşmek dileğiyle.

Değişiklik günlüğü (changelogs):
V.(0.5): Çıkış sürümü, (disk 1 ve 2)
Ana cutsceneler ve codec konuşmaları çevrildi.
Oyun içindeki item ve silah menüsündeki silahların yazıları ve açıklamaları çevrildi.
Bazı ara codecler çevrildi. (%10)
MEI ling kayıt konuşmalarının bazıları çevrildi. (%40)
Kayıt menüsü çevrildi.

V.(0.9): Önceki sürüme ek olarak, (disk 1 için geçerli)
Briefing sahneleri çevrildi (ana menü hariç)
VR missions bölümleri çevrildi (ana menü hariç)

Tanıtım videosu:

Discord sunucumuz:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İndirme Linkleri:

PS1
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

PSP EBOOT

PS4 PKG

[ATTACH]2357[/ATTACH][ATTACH width="207px"]2358[/ATTACH][ATTACH]2359[/ATTACH]

Son düzenleme:

medivel

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 10, 2009
349
425
63
maciras @maciras seversin reis.

medivel

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 10, 2009
349
425
63
Pc de ve Android telefonda Retroarch ile denedim, sonuç harika arkadaşlar. Arşivinizde mutlaka bulunsun.

medivel

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Nis 10, 2009
349
425
63
C0MS0LE @C0MS0LE oyunu PS4 e convert ettim. Linki ana sayfaya ekleyebilirsin.

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
900
1,549
93
maciras @maciras seversin reis.
Kardeşim bu paylaşım sevilmez mi hiç? Ellerine, emeklerine sağlık. Kesinlikle mükemmel bir paylaşım! Phantom Pain de gelir mi? :D

Makinede halihazırda bu oyun yüklüydü ancak İngilizce versiyonu vardı. Sayende hemen Türkçesi ile yer değiştiriyorum. İyi ki varsınız!

Not: Dostum (@C0MS0LE) çevrilmeyen kısımlar da Türkçe çeviri olarak güncellenecek mi? Ona göre oyunu son haliyle bitirmek isterim ;):)

Son düzenleme: