Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution DEMO (NPJB90687)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSN Oyunları kategorisinde mami063547 tarafından oluşturulan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution DEMO (NPJB90687) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSN Oyunları
Konu Başlığı Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution DEMO (NPJB90687)
Konbuyu başlatan mami063547
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan henriko3424

mami063547

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2012
686
248
63
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution DEMO Japon + İngilizce

Oyunun Çıkış Tarihi:[JP] Eylül 11, 2014,[EU] Eylül 12, 2014
Demo Çıkış Tarihi:5 Temmuz,2014
Boyut:970 MB
Dil:Japonca + İngilizce

Sonunda Demosu çıktı.

İngilizcesi;
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Japoncası;
Linkler:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Mcpsp.com]mami063547.rar
FİXler: (Japonca içindir fixler ingilizce için gerekmiyor.)
(3.41,3.55) :

(4.21 ve üzeri) :

Kurulum:4.21 ve üzeri : fix ve demoyu flasha atıyoruz klasör içine deil direk flasha sonra ps3ten install package den ilk demoyu sonra fixi kuruyoruz.isterseniz karıştırmamak için pkg isimlerini değiştirebilirsiniz.
Kurulum:3.41 ve 3.55 (kullanan yoktur ama) :Demo ve fix Rarından çıkan klasörü flasha atıp ps3ten install package den ilk demoyu sonra fixten çıkan klasörüde multimane girip select+start aynı anda basıp root a tıklıyoruz flashınızı seçip attığınız klasörü kopyalayıp en üsteki noktalı yere tıklayıp geri gidiyoruz sonra hdd0/game klasörüne yapıştırıyoruz

Rar Pass: mcpsp.com

Son düzenleme:

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
159
0
sanırım ps3e artık böyle çoçuk oyunlarından başka oyun çıkmıyacak neyse zaten ocakta batman arkham knight ile beraber ps4 almayı düşünüyorum artık yavaş yavaş ps4 e geçme zamanı gelmiş anlaşılan :)

mami063547

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2012
686
248
63
sanırım ps3e artık böyle çoçuk oyunlarından başka oyun çıkmıyacak neyse zaten ocakta batman arkham knight ile beraber ps4 almayı düşünüyorum artık yavaş yavaş ps4 e geçme zamanı gelmiş anlaşılan :)
oynamadan bişe diyemesin sen buna çocuk oyunu diyosan little big planet oyna o zaman

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
159
0
oynamadan bişe diyemesin sen buna çocuk oyunu diyosan little big planet oyna o zaman
valla onuda oynamam kardeşim yaşıma hitap etmiyor maalesef :) şaka bir yana neden kızdın anlamadım ? neyse amacım seni sinirlendirmek değildi istemeden kızdırdıysam özür dilerim güzel kardeşim iyi günler dilerim :)

mami063547

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2012
686
248
63
valla onuda oynamam kardeşim yaşıma hitap etmiyor maalesef :) şaka bir yana neden kızdın anlamadım ? neyse amacım seni sinirlendirmek değildi istemeden kızdırdıysam özür dilerim güzel kardeşim iyi günler dilerim :)
kızmadım herkes gülücük koyuyo ben koymuyom sonra sinirlendim sanıyolar :D busefer koydum

henriko3424

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 3, 2009
377
12
18
45
naruto serisi gayet eğlenceli animeyi takip edenler için harika oyun benim için de tabii emeğine sağlık kardeş :eek:ffended:saygılar