NeoGeo Emulatör 2.3.1 AD-Hoc ve Bütün Oyunları Resimli

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulatör kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan NeoGeo Emulatör 2.3.1 AD-Hoc ve Bütün Oyunları Resimli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 21,182 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulatör
Konu Başlığı NeoGeo Emulatör 2.3.1 AD-Hoc ve Bütün Oyunları Resimli
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,769
42,223
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Tunacım, bütün oyunlar yüklü mü emulatörde? Yoksa hepsini biz tek tek mi indireceğiz. Öyle paylaşsanda dostum beni zahmetten kurtarsan :)
Dostum emuyu ayrı olarak verdim ve bütün oyunları tek tek resimli verdim isteyen dilediği oyunu indirsin diye,eğer bütün oyunları emulatör ile tek paket yapsaydım roms ve cache dosyalarının boyutları dahilinde 3-4 gb olacaktı o yüzden tek tek vermeyi uygun gördüm :)

blackwing

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2008
624
92
28
Tuna kardeşişm hepsini bi paketin içindede verseydin çok iyi olurdu yakınzamanda 16gb lık hafıza kartı alıcam yersorunu olmayacak...

HellBoy

King Of Upload
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2008
423
0
18
38
Dostum emuyu ayrı olarak verdim ve bütün oyunları tek tek resimli verdim isteyen dilediği oyunu indirsin diye,eğer bütün oyunları emulatör ile tek paket yapsaydım roms ve cache dosyalarının boyutları dahilinde 3-4 gb olacaktı o yüzden tek tek vermeyi uygun gördüm :)
Tamam dostum, ben icabına bakarım, love you :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...