PS3 CFW + APPS NoPayStation | PS3 Oyunlarını Direkt İndirin

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde hazretidentist tarafından oluşturulan NoPayStation | PS3 Oyunlarını Direkt İndirin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36,648 kez görüntülenmiş, 665 yorum ve 387 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı NoPayStation | PS3 Oyunlarını Direkt İndirin
Konbuyu başlatan hazretidentist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ensar06

SLauGHTeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 9, 2013
255
10
18
Call of duty modern warfare 1 de gelmedi lisans.Birde şey dicektim ben 64 bit yerine 32bit pkg zip seçipte indirdim oyunları bu sorun olur mu ps3 oyunları yine çalıştırır mı?

SLauGHTeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 9, 2013
255
10
18
Diğer indirdiğim iki oyunda lisanlar geldi.Bu seferde ps3 e usb ile atmak için dosya 4gb den büyük olayı karşıma çıktı ps3 splitter ile böldüm ama bölünen parçalrın uzantsı pkg.66600 nasıl yüklicem anlamadım bu şekil ps3 görmüyor.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

indirdiğim 8 gb küsür pkg dosyasını 16gb li fat32 formatlı usb ye atmak istediğimde bu dosya büyük diyor atmıyor.Bu pkg dosyasını nasıl küçültüp ps3 atacağız hazretidentist @hazretidentist

Son düzenleme:

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,115
113
MotherBoard
Diğer indirdiğim iki oyunda lisanlar geldi.Bu seferde ps3 e usb ile atmak için dosya 4gb den büyük olayı karşıma çıktı ps3 splitter ile böldüm ama bölünen parçalrın uzantsı pkg.66600 nasıl yüklicem anlamadım bu şekil ps3 görmüyor.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

indirdiğim 8 gb küsür pkg dosyasını 16gb li fat32 formatlı usb ye atmak istediğimde bu dosya büyük diyor atmıyor.Bu pkg dosyasını nasıl küçültüp ps3 atacağız hazretidentist @hazretidentist

USB diske NTFS olarak atabilirsiniz multiMan NTFS olarakda diski okuyabilir ya da FTP üzerinden atabilirsiniz.

SLauGHTeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 9, 2013
255
10
18
Peki harici hdd den pkg yi nasıl oynarım nasıl yapmalıyım.Çünkü ps3 hdd sin de yer kalmadı.