Oyunlar neden açılmıyor??

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 APPS kategorisinde gurkangumus1980 tarafından oluşturulan Oyunlar neden açılmıyor?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 815 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 APPS
Konu Başlığı Oyunlar neden açılmıyor??
Konbuyu başlatan gurkangumus1980
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ylmzc93

gurkangumus1980

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2011
222
36
28
44
Arkadaşlar merhaba. Bir sorunum var ve de forumda cvp bulamadım. Konuyuda açmak zorunda kaldım. Ps4 kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 ay kadar hiç makinaya dokunmadım işlerimden dolayı sonrasında bugün açtığımda örneğin pes2018 siyah ekrqnda kaldı. Verileri silmeme ramen düzelmedi yeniden yükledim siyah ekranda kalmaya devam etti. Bununla beraber mortal kombat 10 da hiçbir karakter açık değil kof dada açıkdeğil vs bazı ilerlemeli oyunlardada siyah ekranda kalıyo. 1.9hen kullanıyorum çözümü varmıdır yoksa temiz bir formatmı atmam gerek

ylmzc93

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2017
72
103
33
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
girin (interneti açmadan önce güncellemelerin kapalı olduğundan emin olun) En altta settings STORE PS4ADMIN in cache'ye tıklayın çerezler yüklendikten sonra internetinizi kapatın büyük ihtimal sorununuz çözülmüş olacaktır.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
girin (interneti açmadan önce güncellemelerin kapalı olduğundan emin olun) En altta settings STORE PS4ADMIN in cache'ye tıklayın çerezler yüklendikten sonra internetinizi kapatın run exploit butonuna tıkladıktan sonra büyük ihtimal sorununuz çözülmüş olacaktır.