Patapon 3 Anlamadım

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlarda Takıldım kategorisinde djbaha tarafından oluşturulan Patapon 3 Anlamadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,596 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlarda Takıldım
Konu Başlığı Patapon 3 Anlamadım
Konbuyu başlatan djbaha
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan No_Mecry

djbaha

P For Playstation
Kayıt Üyemiz
Tem 15, 2008
68
0
0
Selam arkadaşlar;
Konuyu bilerek yanlış yere açıyorum :D ama daha uygun bi başlık yok.
Ben bu patapon oyunlarının hepsini 2şer kez bitirmiş biri olarak bi türlü senaryoyu çözemedim anlayamadım.Patapon2'deki hero karakteri 3'de yok,3'ün senaryosu zaten tamamıyla garip yok tanrı beden alıyo falan. Hiçbi şey anlamadım ben bu işten :D
Patapon 3'ün başında tüm pataponcuklarımızı donmuş olarak görüyoruz. 2'nin sonunda böyle bi şey olmadı halbuki?
Biri bildiği kadarıyla beni aydınlatırsa sevinirim,1 2 3 de ne oldu/oluyor diye..

kombosto

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 27, 2012
8
0
0
43
Aynen anlamadım 3 tekiler 2 den gelmemiş gelecekten filan gelmiş herhalde

GodDamnMan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 1, 2011
480
0
0
Patapon 2'nin sonunda bir kutu buluyoruz.Pataponlar o kutuyu açınca hepsi taşa dönüşüyor.Sonra Pataponların tanrısı bir pataponun içine giriyor.Tabi o patapon biraz değişim geçiriyor.Sonra en iyi savaşçıları uyandırarak patapon kabilesini yeniden kurmak için çalışıyorlar.Ben bu kadarını biliyorum.

No_Mecry

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 1, 2012
113
6
0
25
abi patapon 3 acılıyoken zaten heronun gelişimini gosteriyo o onde giden ozel adam hero ama gelismis hali