PS3 DLC + YAMA PES 2013 Data Pack 6.00 Original

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Oyun DLC Paketleri kategorisinde smyleface tarafından oluşturulan PES 2013 Data Pack 6.00 Original başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24,187 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Oyun DLC Paketleri
Konu Başlığı PES 2013 Data Pack 6.00 Original
Konbuyu başlatan smyleface
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rknmanager

smyleface

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
143
149
43
38
Alıntı değildir.Bire bir Playstation'nun içerisinden alınmıştır ve test edilmiştir.Hiç bir müdahale söz konusu değildir.

Kurulum Talimatları

İndirmiş olduğunuz rar dosyasının içerisindeki 'dt0f.img' ve 'pes13pv.sfd' isimli iki dosyayı oyununuzun bulunduğu (dahili yada harici fark etmez) BLES0170X\PS3_GAME\USRDIR klasörünün içerisine kopyalayın ve her ihtimale karşı orjinal dosyaların yedeklerini alın.

NOT: pes13pv.sfd isimli dosya Data Pack 6.00 ile gelen görsel güncelleme ve animasyon dosyasıdır.Kullanılması zorunlu olmasa da tavsiye edilir.Bu güncelleme tüm BLES ve BLUS sürümleriyle uyumludur.

UYARI : Daha önceki Data Pack uyumlu edit dosyaları,bu Data Pack güncellemesi sonrası işlevini kaybedecektir.Lütfen Data Pack 6.00 uyumlu edit dosyalarıyla kullanınız...

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

RAR Şifresi : smyleface

fhssass

Erişim Engelli
Kas 19, 2012
957
41
0
42
Biraz geç oluyor ama temiz oluyor...
Datapacklerimi hep senin paylasimlarinla guncelliyorum...
6.00 guncellemesi için senin paylaşımını bekledim
Pes datapack paylaşımlarında paylaşımı en saglam sorunsuz kişide sensin...

Teşekkürler...

This is not just a game!!!

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,856
113
27
İzmir/Buca
Sariyerli nickli kardeşim stsl bundesliga ve ptt 1. Lig'li olan 6.00 destekli yamasini bitirmek üzere
Sürekli bağlantı halindeyiz
Mutlu sona çok yakınız...

This is not just a game!!!
sarıyerliyi konami bünyesine alsınlar bence :D konamiden daha üretken adam

cakabo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 20, 2012
161
4
18
Arkadaşlar kafayı yiycem yahu ben niye yapamıyorum.

İki dosyayıda BLES01709\PS3_GAME\USRDIR içine atıyorum oyuna giriyorum hala data pack 3 olarak gözüküyor.

Nasıl olacak beyler

smyleface

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
143
149
43
38
Arkadaşlar kafayı yiycem yahu ben niye yapamıyorum.

İki dosyayıda BLES01709\PS3_GAME\USRDIR içine atıyorum oyuna giriyorum hala data pack 3 olarak gözüküyor.

Nasıl olacak beyler
Muhtemelen daha öncesinde güncellemeyi Konami'den almandan kaynaklanıyor.

Game Data Utility den PES 2013'ün Data Pack güncellemesini bul ve sil.Sonrasında oyuna girdiğin zaman Data Pack versiyonunun 6.00 olduğunu göreceksin.