PS5 HACK Playstation 5 7.61 Versiona Kadar Kırılabilir Olabilir

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Playstation 5 Hack CFW kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Playstation 5 7.61 Versiona Kadar Kırılabilir Olabilir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,275 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Playstation 5 Hack CFW
Konu Başlığı Playstation 5 7.61 Versiona Kadar Kırılabilir Olabilir
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maciras

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,035
2,313
113
Teşekkür ederim. İyi bir fırsat geçti elime, kaçırmadım. Yakında senide bekliyoruz aramıza. 🙂
Astro bari oyna gardasım 😄

maciras @maciras valla ps5 de daha oyun cıkmado sende biliyorsun elinde cihaz olsa süs gibi bekleyecek

Ama olsun tabii canı gönülden isterim kırık versiyon cihaz almanı 😍

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
900
1,549
93
Darısı maciras @maciras ve isteyen diğer arkadaşların başına. 🫣
Eyvallah kardeşim. Bu temennini dikkate aldım ve senden önce Ps5 Slim dijital versiyonu aldım :) Sıramı diğer arkadaşlara devrediyorum :)
Teşekkür ederim. İyi bir fırsat geçti elime, kaçırmadım. Yakında seni de bekliyoruz aramıza. 🙂
Benim de elime çok güzel bir fırsat geçti. Bende değerlendireyim dedim ve aldım ;) Demek ki her zamanki gibi aynı kafada ilerliyoruz :D:)
Astro bari oyna gardasım 😄

maciras @maciras valla ps5 de daha oyun cıkmado sende biliyorsun elinde cihaz olsa süs gibi bekleyecek

Ama olsun tabii canı gönülden isterim kırık versiyon cihaz almanı 😍
Valla ben Astro Boy'u bitirdim, Ratchet & Clank'i bitirdim. Sırada Demon's Souls var, onu oynuyorum :) Sana da tavsiye ederim kardeşim :)

Dostum ile PSN Deluxe kardeşliği yaptım. Zaten onun vardı, ben sadece hesabı aldım. Belli bir meblağ ödemedim. Önümüzdeki sene kardeşliği uzatacaksak belli bir ücret verebilirim :) Şu an tüm oyun kütüphanesi benim oldu. Makineyi bir de bu şekilde kullanmak istedim :) Böyle de makine son derece canavar ;):) Şu an online oyunları tecrübe ediyorum :);) PES'te 2. klasmandayım. Herkesi beklerim :D:)

Makinede şu an oyun olarak; Ratchet & Clank - Rift Apart, Demon's Souls, Returnal, A Plague Tale - Requiem, Uncharted 4 ve Kayıp Miras (Ps5'e özel), Need for Speed - Unbound, F1 2023, NBA 2K24, PES 2024, Dreams, Sackboy - Büyük Macera, Minecraft - Legends, Roblox, Rocket League, Call of Duty - Modern Warfare II, Sifu, Inscryption, Slay the Spire var ;) :D :)

Son düzenleme:

yhanova

DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,035
2,313
113
Eyvallah kardeşim. Bu temennini dikkate aldım ve senden önce Ps5 Slim dijital versiyonu aldım :) Sıramı diğer arkadaşlara devrediyorum :)

Benim de elime çok güzel bir fırsat geçti. Bende değerlendireyim dedim ve aldım ;) Demek ki her zamanki gibi aynı kafada ilerliyoruz :D:)

Valla ben Astro Boy'u bitirdim, Ratchet & Clank'i bitirdim. Sırada Demon's Souls var, onu oynuyorum :) Sana da tavsiye ederim kardeşim :)

Dostum ile PSN Deluxe kardeşliği yaptım. Zaten onun vardı, ben sadece hesabı aldım. Belli bir meblağ ödemedim. Önümüzdeki sene kardeşliği uzatacaksak belli bir ücret verebilirim :) Şu an tüm oyun kütüphanesi benim oldu. Makineyi bir de bu şekilde kullanmak istedim :) Böyle de makine son derece canavar ;):) Şu an online oyunları tecrübe ediyorum :);) PES'te 2. klasmandayım. Herkesi beklerim :D:)

Makinede şu an oyun olarak; Ratchet & Clank - Rift Apart, Demon's Souls, Returnal, A Plague Tale - Requiem, Uncharted 4 ve Kayıp Miras (Ps5'e özel), Need for Speed - Unbound, F1 2023, NBA 2K24, PES 2024, Dreams, Sackboy - Büyük Macera, Minecraft - Legends, Roblox, Rocket League, Call of Duty - Modern Warfare II, Sifu, Inscryption, Slay the Spire var ;):D:)
anlamadım sende ps5 varmıydı :)

yhanova

DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,035
2,313
113
Varmış varmış.
Ama kırmak istemiyor galiba. 🫣
valla ben yeni duydum yok zannediyordum :)

maciras @maciras belki daha önce söyledin ama ben idrak edemedim şaşırdım bak o zaman hayırlı olsun :) slim mi acep :)

ps4 pro ise 5 slim dir ellam :)

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
900
1,549
93
anlamadım sende ps5 varmıydı :)
Dostum söyledim ya medivel @medivel 'dan birkaç gün önce de ben aldım ;) Baktım güzel fiyata slim var, dijital versiyonunu kaçırmadım ;):)
Varmış varmış.
Ama kırmak istemiyor galiba. 🫣
Kardeşim senin aldığın tarihten 3-4 gün öncede ben aldım. İkimizde aynı kafada olduğumuz için beni anlarsın. Bu güzel fiyatı kaçıramazdım ;)

Kırmak istemiyor değil de makineyi bir de bu şekilde kullanmak istiyorum diyelim. Eskiden Ps3 ve Ps4 zamanlarında PSN katalog mevzusu yoktu. PSN ayda sadece 3 oyun veriyordu. Şimdi ise bildiğiniz gibi özellikle Game Pass'in hayatımıza girmesiyle rekabet kızıştı. Eee bu reka-bette tabii ki biz tüketiciye yaradı ;) Sony'de bu sistemde var olmak adına PSN Deluxe ve Premium hesaplarını çıkardı. Artık sadece ayda 3 oyun vermek yerine yüzlerce oyunu erişime açıyor. Yani bu sistemle erişebileceğiniz oyunların sayısı eskiye oranla 1'den 100'e çıktı ;):)

Malum bir de Türkçe yama olayı var. Bildiğiniz üzere artık belli siteler yamaları ücretli paylaşıyorlar. Gerçi şu an Ps5 için bunu yapmıyorlar ama ileride ne olur bilinmez. Türkçe yama işleri de eskiye oranla azaldı. Gerçi sağ olsun @Castellanos bu alanda hala başı çekiyor ama ister istemez herkesin ayrı işi, gücü var. Bunlara pek vakit ayıramıyorlar. Kısacası makineyi bir de böyle deneyelim dedik ama bir bakmışsın kırmışız ;):)

valla ben yeni duydum yok zannediyordum :)

maciras @maciras belki daha önce söyledin ama ben idrak edemedim şaşırdım bak o zaman hayırlı olsun :) slim mi acep :)

ps4 pro ise 5 slim dir ellam :)
Zaten yoktu dostum. Bende yeni aldım :) Yok, hayır. Söylememiştim. Şimdi konu açılınca söyliyim dedim :) Eyvallah kardeşim, sağ olasın ;)

Aynen kardeşim. 1 TB slim dijital versiyon. İlk kasalar bana çok büyük geldiği için hiç onlara ısınamadım. Bana göre makine devasa büyük ve kocaman duruyordu. Bence bulunduğu noktada inanılmaz yer kaplıyordu. Bu sebeple slim ve disksiz versiyonu gündeme aldım. Bana kalırsa makinenin bu şekli çok daha güzel ve şık. Tabii tercih meselesi. Bazıları da diğer modeli beğeniyordur. Buna bir şey diyemem ;):)

Açıkçası Ps5 Pro almayı düşünüyordum. Sonuçta sen de gündemi takip ediyorsun, Pro söylentileri güçlü bir şekilde ortamlarda konuşulmaya başlandı. Belli ki Pro gelecek. Ancak 2 yıl garantili 2 aylık slim dijitali bir de uygun fiyata bulunca kaçırmıyım dedim ;) Bunu satarak üstüne birkaç lira daha ekleyerek ileride Pro'ya geçiş yaparım dedim ;) Kim bilir belki uyguna satarsam Pro için daha az ücret verebilirim ;):)

Son düzenleme:

yhanova

DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,035
2,313
113
Dostum söyledim ya medivel @medivel 'dan birkaç gün önce de ben aldım ;) Baktım güzel fiyata slim var, dijital versiyonunu kaçırmadım ;):)

Kardeşim senin aldığın tarihten 3-4 gün öncede ben aldım. İkimizde aynı kafada olduğumuz için beni anlarsın. Bu güzel fiyatı kaçıramazdım ;)

Kırmak istemiyor değil de makineyi bir de bu şekilde kullanmak istiyorum diyelim. Eskiden Ps3 ve Ps4 zamanlarında PSN katalog mevzusu yoktu. PSN ayda sadece 3 oyun veriyordu. Şimdi ise bildiğiniz gibi özellikle Game Pass'in hayatımıza girmesiyle rekabet kızıştı. Eee bu reka-bette tabii ki biz tüketiciye yaradı ;) Sony'de bu sistemde var olmak adına PSN Deluxe ve Premium hesaplarını çıkardı. Artık sadece ayda 3 oyun vermek yerine yüzlerce oyunu erişime açıyor. Yani bu sistemle erişebileceğiniz oyunların sayısı eskiye oranla 1'den 100'e çıktı ;):)

Malum bir de Türkçe yama olayı var. Bildiğiniz üzere artık belli siteler yamaları ücretli paylaşıyorlar. Gerçi şu an Ps5 için bunu yapmıyorlar ama ileride ne olur bilinmez. Türkçe yama işleri de eskiye oranla azaldı. Gerçi sağ olsun @Castellanos bu alanda hala başı çekiyor ama ister istemez herkesin ayrı işi, gücü var. Bunlara pek vakit ayıramıyorlar. Kısacası makineyi bir de böyle deneyelim dedik ama bir bakmışsın kırmışız ;):)

Zaten yoktu dostum. Bende yeni aldım :) Yok, hayır. Söylememiştim. Şimdi konu açılınca söyliyim dedim :) Eyvallah kardeşim, sağ olasın;)

Aynen kardeşim. 1 TB slim dijital versiyon. İlk kasalar bana çok büyük geldiği için hiç onlara ısınamadım. Bana göre makine devasa büyük ve kocaman duruyordu. Bence bulunduğu noktada inanılmaz yer kaplıyordu. Bu sebeple slim ve disksiz versiyonu gündeme aldım. Bana kalırsa makinenin bu şekli çok daha güzel ve şık. Tabii tercih meselesi. Bazıları da diğer modeli beğeniyordur. Buna bir şey diyemem ;):)

Açıkçası Ps5 Pro almayı düşünüyordum. Sonuçta sen de gündemi takip ediyorsun, Pro söylentileri güçlü bir şekilde ortamlarda konuşulmaya başlandı. Belli ki Pro gelecek. Ancak 2 yıl garantili 2 aylık slim dijitali bir de uygun fiyata bulunca kaçırmıyım dedim ;) Bunu satarak üstüne birkaç lira daha ekleyerek ileride Pro'ya geçiş yaparım dedim ;) Kim bilir belki uyguna satarsam Pro için daha az ücret verebilirim ;):)
şiir gibi yazmışsın yemin olsun :)

tekrar hayırlı olsun gardasım güle güle kullan :)

dediğin gibi slim kasalar daha hoş

bendeki bildiğin üzere fat kasa dediğin gibi cihaz eşşek gibi cok büyük

bana da denk geldi işte 4,50 versiyon hemen yapıştım

satan adam alt stand yok dedi hiç sorun değil abim
hdmı yok dedi sorun yok abim
power kablosu da yok dedi sıkıntı yok abim :)
kutu mutu zaten yok ama belli 0 çünkü almanyadan zamanında 2 tane almıs biri disk li versiyon onu kullanmış bunuda 2 sene sonra hüseyine satarım diye bekletmiş :D:D:D:D:D

jelatini felan üstündeydi :)

yeterki 4.50 versiyon görüyüm yeter dedim aldım

satan adam bana diyor ki sende ps4 varmıs hesabını bundan acarsan ps4 deki oyunları 5 dede oynarsın

aaaaaa aaaaa dedim :D:D:D:D:D:D

bu arada slim i kaça aldın :)

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
900
1,549
93
şiir gibi yazmışsın yemin olsun :)

tekrar hayırlı olsun gardasım güle güle kullan :)

dediğin gibi slim kasalar daha hoş

bendeki bildiğin üzere fat kasa dediğin gibi cihaz eşşek gibi cok büyük

bana da denk geldi işte 4,50 versiyon hemen yapıştım

satan adam alt stand yok dedi hiç sorun değil abim
hdmı yok dedi sorun yok abim
power kablosu da yok dedi sıkıntı yok abim :)
kutu mutu zaten yok ama belli 0 çünkü almanyadan zamanında 2 tane almıs biri disk li versiyon onu kullanmış bunuda 2 sene sonra hüseyine satarım diye bekletmiş :D:D:D:D:D

jelatini felan üstündeydi :)

yeterki 4.50 versiyon görüyüm yeter dedim aldım

satan adam bana diyor ki sende ps4 varmıs hesabını bundan acarsan ps4 deki oyunları 5 dede oynarsın

aaaaaa aaaaa dedim :D:D:D:D:D:D

bu arada slim i kaça aldın :)
Eyvallah kardeşim, Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Boş vakitlerimde şiir de yazarım, ondan öyle oldu herhalde :p:D:)

Maşallah sen de bu "enter" işine iyi alıştın. Ama sanki biraz fazla alıştın :D Her cümleden sonra "enter" atmana gerek yok :p:D:)

Senin versiyon düşükmüş, ondan kaçırmamışsın. Sende haklısın tabii. Ama söylediğim gibi ben makineyi bir de böyle kullanayım dedim ;)

Adamda da hiçbir şey yokmuş. Allah'tan makine varmış :D Valla iyi almışsın. Ben öyle makineyi herhalde al(a)mazdım. Çünkü adam konsolun aparatlarına bile böyle baktıysa kim bilir konsolun kendisine nasıl bakmıştır diye düşünürdüm :) Benim aldığım adam ise dijital sürümün, aletin altında yer alan plastik ayaklarını bile özenle muhafaza etmiş, gerisini var sen düşün :D:) Alet; kutu, mutu full aksesuarlı :D:)

Adama: "Benim Ps4 hesabını Ps5'te açarsam Sony beni banlar." deseydin :p:D:) İşte ben öyle kaliteli bir oyuncuyum deseydin :D:)

Kardeşim DM'ye gel. Malum öyle her şey buradan konuşulmaz ;):)

Son düzenleme: