Ps2 cd/Dvd ciziyor....sonrada oyunlar calismyr...

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS2 Teknik Servis kategorisinde furkan_r53 tarafından oluşturulan Ps2 cd\/Dvd ciziyor....sonrada oyunlar calismyr... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,836 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS2 Teknik Servis
Konu Başlığı Ps2 cd\/Dvd ciziyor....sonrada oyunlar calismyr...
Konbuyu başlatan furkan_r53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaxoy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan_r53

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 1, 2009
23
0
0
33
Arkadslr benim ps2 dvdlerimi acaip bi sekilde ciziyor.sonrasi oyunlari calistiramiyorum.
Bana bi cevap vere bilen olacakmi acaba ...Tskrl:15:

PalaDiN

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 22, 2009
175
0
0
cd okuyucusunun icine ufle icine bir sey dusmustur bir cd nin ustunde yapısmıs olan bir kırıntı cd okuyucusuna gelmistir belkide

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,164
113
37
Siteye Git
cd yi çizmesinin sebebi ps2 nin optik okuyucusuna bağlı flexinin gevşmesinden dolayı cd yada dvd ye sürtmesindendir...

bu sebebden dolayı dvd ler hasar gördüğü için makina okuyamaz yada optik okuyucunda bozulmuştur...​

Dedektif

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 8, 2009
3
0
0
beton'u tavsiye ederim onu götür.PS2 Teknik servisi varmı bilmiyorum ama arayıp sorcan iyi olur

Alaxoy

Live For The Moment
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2009
183
0
0
Türkçe'yi kısaltınca ve "Teşekkürler" yerine "tskrl" yazınca ne kazanıyorsunuz ?:kurali:

Alaxoy

Live For The Moment
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2009
183
0
0
Türkçe olmasada Tesekkurler yazabilirsin en azında tskrl diye kısaltmana gerek yok değil kelimesini de degl olarak kısaltmana gerek yok.

furkan_r53

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 1, 2009
23
0
0
33
Kardeşim senin derdin ne???Başka insanları sıkmak istiyorsan başka sitelere üye ol biz Türkçe yardım isteseydik Dil kursuna baş vururduk sana değil

Bump: Kardeşim senin derdin ne???Başka insanları sıkmak istiyorsan başka sitelere üye ol biz Türkçe yardım isteseydik Dil kursuna baş vururduk sana değil

Alaxoy

Live For The Moment
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2009
183
0
0
Benim derdim seninle değil.Benim derdim Türkçeyi düzgün kullanmayan,herşeyi kısaltan ve aradaki harfleri yazmayanlarla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...