PS2 Emülatörün de God of War 1 Türkçe Yama ?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 2 Emulation kategorisinde d1ssc0 tarafından oluşturulan PS2 Emülatörün de God of War 1 Türkçe Yama ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,699 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 2 Emulation
Konu Başlığı PS2 Emülatörün de God of War 1 Türkçe Yama ?
Konbuyu başlatan d1ssc0
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan isim.hurricane

d1ssc0

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 4, 2021
1
0
1
Arkadaşlar iyi geceler ben forumda yeniyim :) God of War oynamadım hikayesini izlemiştim ama aklıma yatmadı tam :/ Emülatör ile indirdim ben de ama Türkçe nasıl oynayabilirim bilmiyorum. Türkçe Yama ararken farklı bir forum sitesinden bu siteyi önerdi bir arkadaş sağolsun yardım ederler dedi, ben de geldim şuan yazıyorum :) Eliniz de Türkçe Yama var mı acaba ? Ve eğer varsa da nasıl kurabilirim Emülatör için ? Tekrardan sağolun iyi geceler :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada konuyu yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın konuya en yakın bunu buldum :)

nate86

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2017
518
328
63
Arkadaşlar iyi geceler ben forumda yeniyim :) God of War oynamadım hikayesini izlemiştim ama aklıma yatmadı tam :/ Emülatör ile indirdim ben de ama Türkçe nasıl oynayabilirim bilmiyorum. Türkçe Yama ararken farklı bir forum sitesinden bu siteyi önerdi bir arkadaş sağolsun yardım ederler dedi, ben de geldim şuan yazıyorum :) Eliniz de Türkçe Yama var mı acaba ? Ve eğer varsa da nasıl kurabilirim Emülatör için ? Tekrardan sağolun iyi geceler :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada konuyu yanlış yerde açtıysam kusura bakmayın konuya en yakın bunu buldum :)
maalesef god of war 1 ve 2 oyunlarına türkçe yama çıkmadı o yüzden bu oyunların yaması mevcut değil