Ps3 Dahili HDD Değişimi icin HDD Seçimi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde psp_gs tarafından oluşturulan Ps3 Dahili HDD Değişimi icin HDD Seçimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,364 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı Ps3 Dahili HDD Değişimi icin HDD Seçimi
Konbuyu başlatan psp_gs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan psp_gs

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
Ps3 un dahili hdd sini dehistirmek istiyorum bu islemi kendim yspabilecek kapasitede oldugumu dusunuyorum :29: ama ps3 e hdd takmak icin hangi hdd yo almaliyim yarin vatannpc ye gidip 2.5 luk 500 gb boyutundaki bir hdd alsam uyumlu olur mu yardimlarinizi bekliyorum ??

Slin ps3 4.41 Rebug kullaniyorum hdd degisiminden sonra cfw yi nasil yukliycem

bu hdd eðer uyumlu ise bunu alýp kutudan çýkartýp ps3 takabilirmiyim ama burda 3.0 yaziyor hdd icin harici kutunun icindeki disk uyumlumudur

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

henriko3424

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 3, 2009
377
12
18
45
Ps3 un dahili hdd sini dehistirmek istiyorum bu islemi kendim yspabilecek kapasitede oldugumu dusunuyorum :29: ama ps3 e hdd takmak icin hangi hdd yo almaliyim yarin vatannpc ye gidip 2.5 luk 500 gb boyutundaki bir hdd alsam uyumlu olur mu ysrdimlarinizi bekliyorum ??
kardeşim uyumlu modellerin dışında olmuyor diye biliyorum ben forumda konusu olması lazım uyumlu modeller hakkında doruk ona göre al elinde patlamasın:eek:kk:

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
218
63
HDD yi degistirmeyi ileride bende düsünüyorum sanki böyle giderse oyun oynanmaz..

Denemeden alma derim Tuna abiye danıs.

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
O zaman burdan tuna abiye sesleniyorum 500 gb hdd alicam hernalacigim 500 gb uyumlumudur 2.5 lik hdd tabi

********-- Post added 14-06-2013 at 09:47 ********-- Previous post was 13-06-2013 at 20:23 ********--

Naasaaa kimse yardim etmitcek galiba

********-- Post added at 11:36 ********-- Previous post was at 09:47 ********--

bu hdd eğer uyumlu ise bunu alıp kutudan çıkartıp ps3 takabilirmiyim ?

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

cengover05

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2012
38
10
0
26
dostum
bende değiştirdim
samsung da sıkıntı çıkardı.toshiba aldım sıkını yok.
kesinlikle hdd yi değiştirmek şart artık.çünkü oyun boyutları çok büyük

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
yani ben bu üstekini alsam değişim yapabilirmiym ?