PS3 CFW + APPS Ps3 multimanda çalışan klasörlü dosyalı oyunları ps3 ana ekranda oynatma varmı.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Hack ve Firmware kategorisinde melih2010 tarafından oluşturulan Ps3 multimanda çalışan klasörlü dosyalı oyunları ps3 ana ekranda oynatma varmı. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,401 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Hack ve Firmware
Konu Başlığı Ps3 multimanda çalışan klasörlü dosyalı oyunları ps3 ana ekranda oynatma varmı.
Konbuyu başlatan melih2010
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceka16

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
603
159
43
Arkadaşlar merhaba Ps3 multimanda çalışan klasörlü,dosyalı oyunları multimansiz oynatma hakkında bilgisi olan varmı. Dosyalı, klasörlü oyunları pc ortamında çevirip
ps3 ana ekranda gözükecek,oynayacak şekilde yapabilirmiyiz. Pkg dışında dosyalı oyunları convert edip ps3 atıp ana ekranda oynamak için bilen bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekürler.

masta

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2019
27
2
3
Bu konuda bende destek istiyorum. Melih dostum bulursan bana da haber verir misin.?

masta

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2019
27
2
3
Eboot falan dosyaları ayarlanıyor da düzgün bi rehber bulamadım
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Dostum rehber buldun mu. Bulamadıysan eğer yardımcı olayım hallettim ben ama convert işlemi uzun sürüyor bilgin olsun.

Son düzenleme:

lovemi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2014
173
46
28
oyunu covertleyip game klasörüne atacaksın sonra veri tabanı oluşturacaksın oyunlar dışa çıkar

masta

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2019
27
2
3
Convert yapınca 2 klasör oluşuyor. Daha sonra pkg dosyasına dönüştürmek gerekmiyor mu. O şekilde atarsak veritabanı oluştur deyince xmb ekranına düşüyor mu ki

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
603
159
43
Sağlam bir kaynak ve bilgi bulamadım. Convert işlemi ile ilgili bakacağım olmazsa.

masta

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 10, 2019
27
2
3
Dostum,
Linkte ki dosyayı indir.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Programı çevirmek istediğin oyun klasörü PS3_Game içine at programı çalıştır. İşlem bitince Pkg Maker programı ile birleştir. Daha sonra pgk kurulumlarını yap. Veritabanını tekrar oluştur. Xmb ekranına gelecek.

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
603
159
43
Dostum,
Linkte ki dosyayı indir.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Programı çevirmek istediğin oyun klasörü PS3_Game içine at programı çalıştır. İşlem bitince Pkg Maker programı ile birleştir. Daha sonra pgk kurulumlarını yap. Veritabanını tekrar oluştur. Xmb ekranına gelecek.
Bilgi bana yazdıysan saolasın bilgi için bunu zaten ben yaptım mesajda pkg dışında yazmışdım.

lovemi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2014
173
46
28
convert ediyoysun oyunu sonra multimanda game file manager root bölümünden dev hdd 0 içine gir orda game klasörüne at veri tabanı oluştur sonra oyun dışa çıkar yapamazsan 05449347318 ararsan bilgi veririm olmadı cihazı yoolarsınız biz yükleme yaparız