Ps4 9.00 rdr2 Siyah ekran hatası

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde madmex tarafından oluşturulan Ps4 9.00 rdr2 Siyah ekran hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 434 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Ps4 9.00 rdr2 Siyah ekran hatası
Konbuyu başlatan madmex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan madmex

madmex

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 16, 2011
46
26
18
34
Merhaba. 9.00 kirik ps4 pro sahibiyim. Gecen sene rdr2 kurup birkac bolum oynadim aradan yil gecti tekrar giris yapmak istedim. Oyun acilirken birkac oyun yazisi ciktiktan sonra siyah ekranda kaliyor hicbir dekilde menuye kadar ilerlemiyor.

oyunu en az 10 yerden tekrar silip tekrar yükledim olmadi

En az 10 farkli hosttan kirarak giris yapmayi denedim yine olmadi. Tum versiyon goldhenler denendi

cihazin tarih saat bilgileri guncel

cihaz internete bagli

cashleri temizledim savedosyasi sildim hdd ye format bile attim nafile

siyah ekrani gecmek icin her yolu denedim ama nafile.

oyunu calistirmak siyah ekrani gecmek icin ne yapmam gerekir daha once calisan oyun simdi neden calismaz cok ilginc

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,345
11,245
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
" oyunu en az 10 yerden tekrar silip tekrar yükledim olmadi" derken tekrar indirmektenmi bahsediyorsunuz, eğer indirmediyseniz yeniden indirmeyi deneyebilirsiniz.

Size yazabileceğimiz bütün çözümleri denemişsiniz, makinanızın yazılımını tekrar kurmayı deneyin
Kırma işlemi yaptığınız flash diski formatlayıp tekrar oluşturun.

Farklı bir harddiskiniz var ise oyunu farklı bir diskten kurmayı deneyin.

madmex

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 16, 2011
46
26
18
34
" oyunu en az 10 yerden tekrar silip tekrar yükledim olmadi" derken tekrar indirmektenmi bahsediyorsunuz, eğer indirmediyseniz yeniden indirmeyi deneyebilirsiniz.

Size yazabileceğimiz bütün çözümleri denemişsiniz, makinanızın yazılımını tekrar kurmayı deneyin
Kırma işlemi yaptığınız flash diski formatlayıp tekrar oluşturun.

Farklı bir harddiskiniz var ise oyunu farklı bir diskten kurmayı deneyin.
Evet 10 farkli siteden gunlerce oyun indirip indirip denedim genelde ben rus torent sitelerinden indiritorum hepsi tek link. Bizim turk sitelerinden hile denedim part part. Olmadi.
Farkli flash disklede yaptim oda olmadi. Hdd 3 tane var hepsinden denedim olmadi. Bu hata sadece bu oyuna oldu. Diger hicbir oyunda boyle birsey yok.

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,345
11,245
113
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
İnternette aynı sorunu yaşayıp çözen olmuş tarih saat ayarını yapıp oyunu tekrar çalıştırdığında sorun çözülmüş.
Tarih saati ayarlayıp oyunu tekrar çalıştırmayı deneyin, makinayı resetlemeden

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
171
64
28
Merhaba. 9.00 kirik ps4 pro sahibiyim. Gecen sene rdr2 kurup birkac bolum oynadim aradan yil gecti tekrar giris yapmak istedim. Oyun acilirken birkac oyun yazisi ciktiktan sonra siyah ekranda kaliyor hicbir dekilde menuye kadar ilerlemiyor.

oyunu en az 10 yerden tekrar silip tekrar yükledim olmadi

En az 10 farkli hosttan kirarak giris yapmayi denedim yine olmadi. Tum versiyon goldhenler denendi

cihazin tarih saat bilgileri guncel

cihaz internete bagli

cashleri temizledim savedosyasi sildim hdd ye format bile attim nafile

siyah ekrani gecmek icin her yolu denedim ama nafile.

oyunu calistirmak siyah ekrani gecmek icin ne yapmam gerekir daha once calisan oyun simdi neden calismaz cok ilginc
Oyunun Save Kaydini Silmeyi Dene - Verilerini Sil Baktin Olmuyor Patch Update Falan Yaptiysan Yada Dlc Yuklediysen Silip Tekrardan Yukle.

madmex

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 16, 2011
46
26
18
34
Oyunun Save Kaydini Silmeyi Dene - Verilerini Sil Baktin Olmuyor Patch Update Falan Yaptiysan Yada Dlc Yuklediysen Silip Tekrardan Yukle.
Yukaridada yazdigim gibi save dosyalari silindi dlc ler patch ler 30 kere silindi farkl yerden indirildi kuruldu sonuc ayni siyah ekran