PS4 Yardım Ps4 backport yapilan oyunlar harici harddisk e tasinmiyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde dantegodof tarafından oluşturulan Ps4 backport yapilan oyunlar harici harddisk e tasinmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,053 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Ps4 backport yapilan oyunlar harici harddisk e tasinmiyor
Konbuyu başlatan dantegodof
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dantegodof

dantegodof

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2013
219
45
28
31
Backport yapilmis oyunlari harddiske kopyalama olmuyor yardimci olabilirmisiniz
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar hic deneyen yokmu oyunlari nasil kopyaliyacaz

Son düzenleme:

fakobey34

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 4, 2020
28
18
3
Backport yapilmis oyunlari harddiske kopyalama olmuyor yardimci olabilirmisiniz

Arkadaşlar hic deneyen yokmu oyunlari nasil kopyaliyacaz
sorunu çözdün mü? bende aynı sorunu yaşıyorum sadece tlou2'yi atabildim days gone , death stranding falan sadece update ve dlc leri alıyor app.pkg yapıp dosyaya koymama rağmen kopyalamıyor

dantegodof

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2013
219
45
28
31
sorunu çözdün mü? bende aynı sorunu yaşıyorum sadece tlou2'yi atabildim days gone , death stranding falan sadece update ve dlc leri alıyor app.pkg yapıp dosyaya koymama rağmen kopyalamıyor
Bu sorunu şu sekilde çözdum once oyunu dump yapip sonra dosyaları fpkg yapıp yeniden pkg olarak olusturdum sonra ps4 e oyunu kurup sonra apptousb den tasidim

fakobey34

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 4, 2020
28
18
3
Bu sorunu şu sekilde çözdum once oyunu dump yapip sonra dosyaları fpkg yapıp yeniden pkg olarak olusturdum sonra ps4 e oyunu kurup sonra apptousb den tasidim
hocam biraz daha detaylı anlatabilme şansınız var mı? dump konusunda yeteri kadar bilgim yok tam olarak nasıl hdd ye atmayı başardınız

hocam galiba biz sizinle aynı sorunu yaşamıyoruz kusura bakma, benimki ps4 içerisinde ki backport yüklü oyunu apptousb ile hdd ye atıp hdd üzerinden çalıştıramama sorunu yaşıyorum siz galiba direk pkg yi alamama sorunu yaşıyorsunuz

dantegodof

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2013
219
45
28
31
Demek istedigini anliyorum sadece bu yontem ise yariyor baska sekilde kopyalayamazsin oyunlar yeni versiondan dump yapildigi icin oyunu fakepkg donusturmen lazim sistem ancak o zaman kabul eder bu isleme yapilmazsa sadece update dosyasini kopyalarsin ana oyun tasinmaz oyunu dump yapip fakepkg yaparark tekrar ayarlaman lazim forumda var nasil yapildigi ona bakabikirsinn ama biraz zahmetli ayarlamasi fakepkg yaptigin oyun ps4 tekrar kurdugunda o zaman harddiske tasiyabiliyorsun bu islem bi nevk kopya oyun yapiyorsun ugrasmadan yapim diyorsan konsolu guncellemen lazim yoksa tasinmaz bu durumu bende cok arastirdim sansina denedim oldu 1 tb oyunlar hep bu sekilde tasidim oyunlarda 6.72 idi