ps4 save dosyasını yeni harddiske aktarma.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde aksu01 tarafından oluşturulan ps4 save dosyasını yeni harddiske aktarma. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 489 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı ps4 save dosyasını yeni harddiske aktarma.
Konbuyu başlatan aksu01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Furkanxyz

aksu01

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 15, 2011
131
13
18
arkadaşlar.
yeni kırık ps4 aldım. ilk aldığımda 750 gb harddisk takmıştım. yetmedi yerine 2 tb lık harddik takacağım.
ama çocuğun EAFC24 oyununda save dosyaları var.
bu save dosyasını yeni harddiske aktarabilir miyim? çocuğun kayıtları gitmesin.

captaintommix

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
140
117
43
Konsolunuz aktif edilmiş ise "Konsol-Ayarlar" menüsünde "Uygulama Kayıtlı Verilerinin Yönetimi" adlı menüden tüm oyunlara ait save dosyalarını USB Flash bellek/hdd içine yedekleyebilirsiniz. Sonra da hdd değişimi sonrası yine buradan geri yükleyebilirsiniz. Ama yeni hdd takacağınız için bu yedek save dosyaları uyum sağlamayabilir, bu durumda Apollo save tool ile uygun hale getirebilirsiniz. Tabi konsolunuz aktif değil ise önce aktif etmeniz gerekir. Kırma sayfalarından web activator düğmesine basarak yada daha kolayı yine Apollo save tool programı içinden aktif etme özelliği var onun ile kolayca aktif edebilirsiniz. Bu dediklerimi bir deneyin ve biraz araştırma yapın.

aksu01

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 15, 2011
131
13
18
Konsolunuz aktif edilmiş ise "Konsol-Ayarlar" menüsünde "Uygulama Kayıtlı Verilerinin Yönetimi" adlı menüden tüm oyunlara ait save dosyalarını USB Flash bellek/hdd içine yedekleyebilirsiniz. Sonra da hdd değişimi sonrası yine buradan geri yükleyebilirsiniz. Ama yeni hdd takacağınız için bu yedek save dosyaları uyum sağlamayabilir, bu durumda Apollo save tool ile uygun hale getirebilirsiniz. Tabi konsolunuz aktif değil ise önce aktif etmeniz gerekir. Kırma sayfalarından web activator düğmesine basarak yada daha kolayı yine Apollo save tool programı içinden aktif etme özelliği var onun ile kolayca aktif edebilirsiniz. Bu dediklerimi bir deneyin ve biraz araştırma yapın.
her türlü yöntemi denedim ama konsolu aktif edemedim.

aksu01

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 15, 2011
131
13
18
arkadaşlar sayenizde konsolu aktive ettim, save dosyalarını aktardım. save dosyaları da yeni haddiskte çalıştı.
çok sağolun.

Furkanxyz

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
227
46
28

Üstteki videoda nasıl aktive edersiniz var.
Hocam bende konsolu aktif ettim, işimi gördüm. Ama artık her herhangi bir oyuna girdiğimde PS4 ve girdiğim oyun güncelleme alıyor (güncellemeleri kapatmıştım belki ondan dolayıdır güncelleme hata veriyor ve güncellemiyor) ben şimdi bunu nasıl deaktif ederim nasıl devre dışı bırakırım?

Furkanxyz

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 8, 2020
227
46
28
Zaten fpkg oyunları internetten güncelleyemezsiniz, güncellemeyi indirse de kurulumda hata verir, bunun hesabı aktif etmekle bir alakası yok. Güncellemeleri engellerseniz sorununuz çözülür.
Aktif edene kadar güncelleme bildirimleri gelmiyordu, karo218den güncellemeleri engelledim ama hala bildirimler geliyor. Tamamen nasıl kapatırım?
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Aktif edene kadar güncelleme bildirimleri gelmiyordu, karo218den güncellemeleri engelledim ama hala bildirimler geliyor. Tamamen nasıl kapatırım?
Yine Apollo save tooldan yapılır mı?

Son düzenleme: