PS5 Yardım PS5 ana ekrandaki öğe sayısını sınırmala iptali

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Playstation 5 Yardım I Soru Cevap kategorisinde yhanova tarafından oluşturulan PS5 ana ekrandaki öğe sayısını sınırmala iptali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 245 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Playstation 5 Yardım I Soru Cevap
Konu Başlığı PS5 ana ekrandaki öğe sayısını sınırmala iptali
Konbuyu başlatan yhanova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Umit3710

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,107
2,412
113
Merhabalar ps5 için birsey danısacagım

PS4 ana giriş ekranındaki öğeleri kısıtla seceneğini iptal ettiğimde tüm oyun ve uygulamar direk ana sayfaya düşüyordu (kütüphaneye girmeye gerek kalmıyordu)

Ps5 de bunu bulamadım
Kullanılmayan oyunu veya uygulamayı kütüphane ye alıyor browser kütüphaneye inmiş açılmıyor orda

Öğe sınırını kaldırıp PS4 de ki gibi hepsini ana sayfaya çıkarma var mı

madmert9

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 24, 2018
143
23
18
yok diye biliyorum. benim için tema olayının olmaması da büyük bir eksiklik. bir şeyin ps4'te olup da ps5'te olmaması oldukça mantıksız geliyor. üstelik konsol piyasaya çıkalı 3 seneyi geçti.

Umit3710

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2022
315
156
43
Merhabalar ps5 için birsey danısacagım

PS4 ana giriş ekranındaki öğeleri kısıtla seceneğini iptal ettiğimde tüm oyun ve uygulamar direk ana sayfaya düşüyordu (kütüphaneye girmeye gerek kalmıyordu)

Ps5 de bunu bulamadım
Kullanılmayan oyunu veya uygulamayı kütüphane ye alıyor browser kütüphaneye inmiş açılmıyor orda

Öğe sınırını kaldırıp PS4 de ki gibi hepsini ana sayfaya çıkarma var mı
Fazla teknik bilgim yok ama ps4 te ögeleri kisitla seçeneği bilmediğimden ben 3 farklı klasör yaptım tüm oyunları ana sayfada goruntuluyorum hiç kütüphaneye girmeme gerek kalmıyor ana ekranda 30 oyun yuklu ve klasorler icinde hepsi gorunuyor ps5 yok ondan bildiğimi yazayım dedim 😅