PS5 Yardım Ps5 çözünürlük

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Playstation 5 Yardım I Soru Cevap kategorisinde yhanova tarafından oluşturulan Ps5 çözünürlük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Playstation 5 Yardım I Soru Cevap
Konu Başlığı Ps5 çözünürlük
Konbuyu başlatan yhanova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alptekino

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
933
1,607
93
cok saolasın hocam olmadı bide başka kablo ile deneyim :)

valla desteklenmiyor diye okudum çok mahcubum :(
Sorun değil kardeşim. Olur böyle arada :D :) Mesela ben de bazen hako @hako ile dorukhan @dorukhan 'ı karıştırıyorum :p :D :)

Alptekino

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2021
67
40
18
Sorun değil kardeşim. Olur böyle arada :D:) Mesela ben de bazen hako @hako ile dorukhan @dorukhan 'ı karıştırıyorum :p:D:)
Hocam high speed hdmi ile 2.1 hdmi arasında 4k tv ps4 pro yada ps5 te harhangi bi çözünürlük kare hızı artışı varmı yoksa koblo kablodur mantığımı ?

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
933
1,607
93
Hocam high speed hdmi ile 2.1 hdmi arasında 4k tv ps4 pro yada ps5 te harhangi bi çözünürlük kare hızı artışı varmı yoksa koblo kablodur mantığımı ?
Dostum ben sizin gibi bu işlerden pek anlamam. Hangisi iyiyse araştırır, onu alırım. Bende şu an Ps5'in kutusundan çıkan kablo var, TV'ye onu bağladım ve oyunları onunla oynuyorum. Herhangi bir sıkıntı görmüyorum. Ancak siz onun yerine şu daha iyi derseniz onu alabilirim ;) :)

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,111
2,423
113
Dostum ben sizin gibi bu işlerden pek anlamam. Hangisi iyiyse araştırır, onu alırım. Bende şu an Ps5'in kutusundan çıkan kablo var, TV'ye onu bağladım ve oyunları onunla oynuyorum. Herhangi bir sıkıntı görmüyorum. Ancak siz onun yerine şu daha iyi derseniz onu alabilirim ;):)
Tabi yaaaa tabi adamda cihaz var
Kol power kablosu var
Hdmı var

Biz kuru cihazı aldık çıktık 🤣

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
933
1,607
93
Tabi yaaaa tabi adamda cihaz var
Kol power kablosu var
Hdmı var

Biz kuru cihazı aldık çıktık 🤣
Kardeşim bu saydığın kablolar olmadan makineyi satan var mı ki? :D Hadi diyelim ki var. Öyleyse o makineyi alan var mı? :D :)

Saydığın tüm bu kablolar olmamasına rağmen hala o makine alınıyorsa alan kişinin bir bildiği vardır ;) O kişi kolay kolay makine almaz ;) :)

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
2,111
2,423
113
yani kırık cihaz bulunca kabo mablo sormadım yatay dikey stand da yok :D

satan adam ps4 deki hesabındaki oyunları buna yükleyebilirsin demişti saolsun :)

Alptekino

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2021
67
40
18
Dostum ben sizin gibi bu işlerden pek anlamam. Hangisi iyiyse araştırır, onu alırım. Bende şu an Ps5'in kutusundan çıkan kablo var, TV'ye onu bağladım ve oyunları onunla oynuyorum. Herhangi bir sıkıntı görmüyorum. Ancak siz onun yerine şu daha iyi derseniz onu alabilirim ;):)
Bende high speed hdmi olduğu için deneyimleyemedim ps5 de yok malum. sizde ps5 varsa hdmi kablonuzda ne yazıyor onu söyleyebilirmisin high speed yada ultra high speed mi yazıyor

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
933
1,607
93
yani kırık cihaz bulunca kabo mablo sormadım yatay dikey stand da yok :D

satan adam ps4 deki hesabındaki oyunları buna yükleyebilirsin demişti saolsun :)
Bak gördün mü? Sen bi makine alıyorsan kesinlikle onda vardır bir iş :D Hemen adamı ara ve hesabı iste :D Sonra da hesabı bana ver :D :)
Bende high speed hdmi olduğu için deneyimleyemedim ps5 de yok malum. sizde ps5 varsa hdmi kablonuzda ne yazıyor onu söyleyebilirmisin high speed yada ultra high speed mi yazıyor
Tabii ki söylerim. Kablonun üzerinde direkt yazıyor mu? Eve geçince bakar, size buradan haber veririm ;) :)

Alptekino

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2021
67
40
18
Bak gördün mü? Sen bi makine alıyorsan kesinlikle onda vardır bir iş :D Hemen adamı ara ve hesabı iste :D Sonra da hesabı bana ver :D:)

Tabii ki söylerim. Kablonun üzerinde direkt yazıyor mu? Eve geçince bakar, size buradan haber veririm ;):)
Kablo üstünde yazar bazen girişlerde yazar kablodan kabloya değişiyor o ama yazar illaki