Psp 3000 kasa açacak yıldız tornavida tavsiye verir misiniz?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde beyazzenci tarafından oluşturulan Psp 3000 kasa açacak yıldız tornavida tavsiye verir misiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,452 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı Psp 3000 kasa açacak yıldız tornavida tavsiye verir misiniz?
Konbuyu başlatan beyazzenci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan phoenixugur

ChanCheinChoin

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 25, 2012
161
8
0
34
Bende arıyorum. Bir tane nalburda buldum ama ucusivri değil biraz küt. Vida nın ucunu bozmasından korktuğum için denemiyorum bile.

phoenixugur

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2010
93
0
6
34
küt veya aşırı sivri olanları kullanmayın. vidaları bir kere açtıktan sonra takarken aşırı sıkmayın böylece bir dahaki sefere düz tornavida ile bile sökebilirsiniz. benimde elimde doğru takımlar yok akrabalardan alıp açıyordum artık sıkı takmadığım için düz torna vida ile açabiliyorum ama sıkılıyken düz tornavida yalama yapıyor.

Bump: küt veya aşırı sivri olanları kullanmayın. vidaları bir kere açtıktan sonra takarken aşırı sıkmayın böylece bir dahaki sefere düz tornavida ile bile sökebilirsiniz. benimde elimde doğru takımlar yok akrabalardan alıp açıyordum artık sıkı takmadığım için düz torna vida ile açabiliyorum ama sıkılıyken düz tornavida yalama yapıyor.