Psp Hafıza kartı destek yardım

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Donanım kategorisinde Atakan34 tarafından oluşturulan Psp Hafıza kartı destek yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,604 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Donanım
Konu Başlığı Psp Hafıza kartı destek yardım
Konbuyu başlatan Atakan34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atakan34

Atakan34

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 21, 2019
19
2
3
bende Psp 3004 kırık model var eskıden orjınal kendı ozel kartı ıle oynuyordum o kart 16 lıkdı tabı bana yetmıyor bende ucuzuna kaçdım kart adaptöru aldım ve mıcro ssd kart 16 lık almısdım ısımı goruyordu sıkıntı yokdu ama sımdı koleksıyonluk bır psp yapıcam ıcını oyun doldurcam ama bu adaptor ıle max kaçlık mıcro ssd kart kaldırır dusuncem 128 gb lık mıcro sd kart almak ama kaldırırmı kaldırmassa 64 luk dusunuyorum 64 luk kaldırır heralde kendı kartıda vardı 64 luk yardımcı olabılırmısınız .
Kolay Gelsin iyi forumlar..

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,115
113
MotherBoard
PhotoFast ise adaptör yani 2 hafıza kartı girebiliyor ise ben 1 TB kartla kullanıyorum herhangi bir sorun olmuyor okuma hızlarıda yüksek.

Yok tek hafıza kartı girişli bir adaptör kullanıyor iseniz yine 512 gb'a kadar rahat destekler

Samsung Evo tarzı hızlı kartları alırsanız daha iyi olur.

Atakan34

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 21, 2019
19
2
3
3004 hızlı bı model olduğu ıcın çok pahalıya kaçmadım bunu aldım bende ıns bı aksılık çıkmaz oyunlarda donma kasma baya bı oyun yukleyeceğim çünkü

Ekli dosyalar