PSXPAD Plugin 0.7

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde ndrcnr tarafından oluşturulan PSXPAD Plugin 0.7 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,725 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PSXPAD Plugin 0.7
Konbuyu başlatan ndrcnr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ndrcnr

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,857
113
27
İzmir/Buca

PSXPAD 0.7 çıktı...

Artık PS4 ve XB1 kolunu da sorunsuz kullanabileceksiniz.

[HIDE-THANKS]https://yadi.sk/d/GVW8EWrBj3JtX
RAR Şifresi ; ndrcnr[/HIDE-THANKS]

Kurulum

- Linkini verdiğim dosyayı indirdikten sonra, "ps3xpad" klasörünün içindeki boot_plugins.txt hariç (boot_plugins.txt'i dev_hdd0'ın ana dizinine atacaksınız) tüm dosyaları dev_hdd0/plugins/ps3xpad dizinine atın. (Eğer dizin yoksa sizin oluşturun)

- Bu işlemi yaptıktan sonra oyununuzu açın ve DS4 kullanıyorsanız OPTIONS+SHARE+R3'e, XB1PAD kullanıyorsanız START+BACKBTN+R3'e basın. “XPAD Loaded (GAME)”. yazısını gördüyseniz işlem başarılı demektir.

NOT ; Webman kullananlar şu an kullandıkları boot_plugins.txt dosyasının içindekileri kopyalayıp vermiş olduğum dosyanın içindeki boot_plugins.txt dosyasının en altına yapıştırmalı

Son düzenleme:

aksneo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 18, 2012
161
34
28
44
ps4 joystikini direk tanıyor normalde..
ama bazı tuşlar ps tuşu çalışmıyor.
bunu denesek ne olur ki?

ndrcnr

Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,857
113
27
İzmir/Buca
ps4 joystikini direk tanıyor normalde..
ama bazı tuşlar ps tuşu çalışmıyor.
bunu denesek ne olur ki?
PS4 Kolunu Bluetooth cihaz olarak tanıtırsan tüm işlevleri gerçekleştirebilirsin.

Bu XPad için özel bir plugin, deneme fırsatım olmadığı için bilmiyorum. Çalışır herhalde sorunsuzca ?

aksneo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 18, 2012
161
34
28
44
PS4 Kolunu Bluetooth cihaz olarak tanıtırsan tüm işlevleri gerçekleştirebilirsin.

Bu XPad için özel bir plugin, deneme fırsatım olmadığı için bilmiyorum. Çalışır herhalde sorunsuzca ?
ps4 kolunun ps tuşu çalışmıyor,dolayısı ile oyunlardan çıkamıyorum.
eğer bu plugin ile bunu da çözebilirsem daha ps3 kolunu kullanmam.

ndrcnr

Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,857
113
27
İzmir/Buca
denememin ne gibi riski olabilir.
gerçi sizde yğklememişsiniz
Dediğin gibi, yüklemedim bende. Ama DS 4 ile ilgili artı bir şey sağlamaz bu eklenti. Öncesinde nasıl PS tuşunu görmüyorsa, aynen devam eder.

XPad ve DS4'ün yazılımları farklı.. Belki ilerde çıkartırlar DS4 için de böyle bir eklenti.

aksneo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 18, 2012
161
34
28
44
peki bu xbox kolları bluetooth ile bağlanmıyor mu ?