PS3 EMULATÖR [ Rehber ] PSP Oyunlarını PS3 Formatına Çevirin ve Oynayın

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - PSP Emulasyon kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan [ Rehber ] PSP Oyunlarını PS3 Formatına Çevirin ve Oynayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,899 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - PSP Emulasyon
Konu Başlığı [ Rehber ] PSP Oyunlarını PS3 Formatına Çevirin ve Oynayın
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maxim1000

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,766
42,153
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Rehber ile tek tıklama yaparak elinizde bulunan PSP oyunlarını PS3 konsolunuzda oynayabilirsiniz, aşağıdaki rehber size yardımcı olacaktır

İlk olarak ekteki dosyamızı indiriyoruz
:download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Alternatif İndirme Linki
:download:

Dosyamızı indirdikten sonra rar'dan çıkartalım ve PSP2PS3_v1.8.1_CEX-DEX klasörü içerisindeki ps3_minis.exe uygulamasını çalıştıralım

Karşımıza gelen ekranda aşağıdaki resimde görüldüğü gibi işaretli olan browser sekmesine tıklayalım ve karşımıza gelen ekrandan PSP ISO oyunumuzu seçelim

Dosyamızı seçtiğimiz zaman işlem otomatik olarak başlayacaktır, işlem bittiği zaman çevirdiğiniz oyunu PSP2PS3_v1.8.1_CEX-DEX klasörü içerisinde görebilirsiniz

Çevirdiğiniz oyunu FAT32 formatlı bir belleğe atıp PS3 konsolunuza INSTALL PACKAGE FILES sekmesinden yüklemeniz yeterlidir, iyi eğlenceler :)

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Pek bi stabil degil gibi hemsom ps2 ve psone converterlerine gore.
Silent hill origins ve exit i cevirdim ikiside sorunlu, ounanmayacak kadar bug lu

Emperian

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 29, 2010
112
11
18
61
herseyi eksiksiz yapiyorum oyunu yukluyorum siyah ekran basarisiz calisma

edit: bir suru farkli oyunda denedim sonuc ayni pspps3 2.1.2 cikmis onla deneyecegim birde son umut

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
bu işlem için PS3 üzerinde cfw olması gereklimi ? Yoksa Eboot imzalama gibi birşey mi bu da ?

Emperian

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 29, 2010
112
11
18
61
patapon 3 u bir turlu ps3 te oynayamadim :/
tamam grafik yok
tamam cocuksu
ama verdigi haz paha bicilemez