PS4 Türkçe YAMA Resident Evil Village ps4 Üçüncü Şahıs Modu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Türkçe Yama İstekleriniz kategorisinde Zaho tarafından oluşturulan Resident Evil Village ps4 Üçüncü Şahıs Modu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,073 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Türkçe Yama İstekleriniz
Konu Başlığı Resident Evil Village ps4 Üçüncü Şahıs Modu
Konbuyu başlatan Zaho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beeto1900

Zaho

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 29, 2019
98
8
8
Arkadaşlar 2021 Kasım ayı tam emin değilim Üçüncü Şahıs modu yayımlanmış. Pkg olarak var mıdır.Resident Evil 7 ve 8 i sırf bu yüzden oynamak sıkıyor.
Teşekkürler.

habeshi

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 18, 2022
50
10
8
28
Valla hocam genelde bu tarz modları kendin fake pkg yapman lazım . Bir youtube kanalında görmüştüm Resident Evil 2 remake 'i modlar yükleyip pkg yapıp oynuyor. PKG olarak bulman zor. ps4hax'e bir bak derim orda genelde sevilen oyun modlarını bir grup kişi portluyordu. Ordan Batman Arkham Knight freeroam modunu indirmiştim portlanmış halini

Zaho

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 29, 2019
98
8
8
Valla hocam genelde bu tarz modları kendin fake pkg yapman lazım . Bir youtube kanalında görmüştüm Resident Evil 2 remake 'i modlar yükleyip pkg yapıp oynuyor. PKG olarak bulman zor. ps4hax'e bir bak derim orda genelde sevilen oyun modlarını bir grup kişi portluyordu. Ordan Batman Arkham Knight freeroam modunu indirmiştim portlanmış halini
sagol kardes