PS4 Türkçe YAMA SHADOW OF WAR TR YAMA UPLOAD ETME İŞLEMİ

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde polexch tarafından oluşturulan SHADOW OF WAR TR YAMA UPLOAD ETME İŞLEMİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 459 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı SHADOW OF WAR TR YAMA UPLOAD ETME İŞLEMİ
Konbuyu başlatan polexch
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan polexch

polexch

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2020
190
57
28
Arkadaşlar elinde middle earth shadow of war tr yaması olan varsa rica etsem siteye ya da buraya paylaşabilir mi sitedeki shadow of war tr yamasının tüm linkleri kırık konuyu açan kişide 1 yıldır çevrimdışı. Oyunu indirdim yamayı indiremiyorum elinde olan birisi upload edip paylaşırsa çok sevinirim

Mirawil103

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 7, 2020
475
131
43
Arkadaşlar elinde middle earth shadow of war tr yaması olan varsa rica etsem siteye ya da buraya paylaşabilir mi sitedeki shadow of war tr yamasının tüm linkleri kırık konuyu açan kişide 1 yıldır çevrimdışı. Oyunu indirdim yamayı indiremiyorum elinde olan birisi upload edip paylaşırsa çok sevinirim
google'dan arat, başka sitede yama mevcut.

polexch

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 3, 2020
190
57
28
google'dan arat, başka sitede yama mevcut.
Oraya da baktım hatta kurmaya da çalıştım ama onlarında programları hata verdi 3 saat programı bekledim kurmadı bende iptal ettim 5-6 saat bekleyen var hâlâ kuramamış. Lafın kısası hiç bir yerde bulamıyorum yamayı