PS4 Türkçe YAMA Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,160 kez görüntülenmiş, 167 yorum ve 110 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Wolfenstein The Old Blood PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan atakaptan2010

tahircelik42

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 24, 2024
49
1
8

Sevgili mcpsp üyeleri, Wolfenstein The Old Blood PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren TÜRKÇE OYUN MERKEZİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile beraber oyun linkini de paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Dil dosyalarını açan aracı atan ferex28'e ve Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TÜRKÇE OYUN MERKEZİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
EMEĞİNİZE SAĞLIK

İbrahim Sabri

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 17, 2023
63
3
8

Sevgili mcpsp üyeleri, Wolfenstein The Old Blood PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren TÜRKÇE OYUN MERKEZİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile beraber oyun linkini de paylaştım, indirebilirsiniz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Dil dosyalarını açan aracı atan ferex28'e ve Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TÜRKÇE OYUN MERKEZİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
Emeğine sağlık

emerev

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 9, 2010
128
3
18
41

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TÜRKÇE OYUN MERKEZİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
teşekkürler

atakaptan2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 18, 2013
41
3
8
44

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TÜRKÇE OYUN MERKEZİ

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

tesekkurler